- A -

Adobe

Adobe Reader

IconOdborné pokyny pro provádění hlásné povodňové služby
IconExport dat pro povodňové plány
IconNápověda

Ahníkov (Lideňský p.II)

Ahníkov (Lužnička)

Ahníkov (Lužnička.)

Ahníkov (Podkrušnohorský přiv I)

aktualizovat podklady

Albrechtický p. (tok)

Arnoltice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Arnoltice (Bynovecký p.)

Arnoltice (Studený p.)

Arnoltice (Suchá Kamenice)

Arnultovice u Lučního Chvojna (Neštěmický p.)

Arnultovice u Lučního Chvojna (Žďárský p.)

AVE Ústí nad Labem s.r.o.

- B -

Babětín (Rychnovský p.)

Babiny I (Rytina)

Bahniště (tok)

Bažantnice (tok)

BEC odpady s.r.o.

Bečov - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Bečov (Chomutovka)

Bečov (Kamenička)

Bečov u Mostu (Bečovský p.)

Bečov u Mostu (Počeradský p.)

Bečov u Mostu (Srpina)

Bečov u Mostu (Zaječický p.)

Bečovský p. (tok)

Bedřichův Světec (Zaječický p.)

Běhánky (Račí p.)

Bechlín - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Bechlín (Dobřínská strouha)

Bělá (tok)

Bělá u Děčína (Bělský p.)

Bělá u Děčína (Ostružník)

Bělský p. (tok)

Bělušice - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Bělušice u Mostu (Zaječický p.)

Benešov nad Ploučnicí - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Benešov nad Ploučnicí (Bystrá)

Benešov nad Ploučnicí (Fojtovický p.)

Benešov nad Ploučnicí (Ploučnice)

Běsno (Očihovecký p.)

Bezděkov u Žatce (Ohře)

Bezděkov u Žatce (Radičeveská strouha)

Bílá voda (tok)

Bílence - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Bílence (Chomutovka)

Bílence (Velemyšleveský p.)

Bílenec (Bílenecký p.)

Bílenec (Březnice)

Bílenecký p. (tok)

Bílina - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Bílina (Bílina)

Bílina (Přes rybník Bezovka)

Bílina (Syčivka)

Bílina (tok)

Bílina-Újezd (Bílina)

Bílina-Újezd (Syčivka)

Bílka (Bořislavský p.)

Bílý Kostelec (Pohorský p.)

Bílý p. (tok)

IconBílý p.
IconBílý p.
IconBílý p.
IconBílý p.
IconBílý p.
IconBílý p.
IconBílý p.

Bílý Újezd (Chotiměřský p.)

Bílý Újezd (Luční p.)

Bílý Újezd (Milešovský p.)

Bitozeves - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Bitozeves (Chomutovka)

Blahuňov (Lužnička.)

Blankartice (Dolský p.)

Blankartice (Merboltický p.)

Blanský p. (tok)

Blatenský p. (tok)

Blatno - pk 

IconChomutov
IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Blatno u Chomutova (Chomutovka)

Blatno u Chomutova (Malá voda)

Blatno u Podbořan (Podvinecký p.)

Blatno u Podbořan (Tisový p.)

Blažim - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Bleskové povodně - tabulka

Blšanka (tok)

Blšany - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Blšany (Blšanka)

Blšany u Loun - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Blšany u Loun (Cítolibský p.)

Blšany u Loun (Smolnický p.)

Bobový p. (tok)

Bobří p. (tok)

Bočský p. (tok)

Bohosudov (Krupský potok)

Bohosudov (Unčínský p.)

Bohušovice nad Ohří - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Bohušovice nad Ohří (Labe)

Bohušovice nad Ohří (Ohře)

Boleboř - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Boleboř (Lužec)

Boletice nad Labem (Kamenička)

Boletice nad Labem (Labe)

Boletice nad Labem (Račí p.)

Boreč u Lovosic (Vchynický p.)

Borek u Děčína (Labe)

Bořislav - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Bořislav (Bořislavský p.)

Bořislav (Sabatzerův p.)

Bořislavský p. (tok)

Bouřlivec (tok)

Božtěšice (Chuderovský p.)

Božtěšice (Klíšský p.)

Božtěšice (Ptačí p.)

Braňany - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Braňany (p. od Braňan)

Brandov - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Brandov (Flájský p.)

Brandov (Načetínský p.)

Brandov (Svídnice)

Brandov (Telčský p.)

Brloh (Smolnický p.)

Brná nad Labem (Labe)

Brná nad Labem (Němečský p.)

Brná nad Labem (Průčelský p.)

Brňany - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Brňany (Ohře)

Brníkov (Brníkovský p.)

Brníkov (Hvížďalecký p.)

Brníkovský p. (tok)

Brocno (Liběchovka)

Brodec - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Brodec (Klášterský p.)

Brozanský náhon (tok)

Brozany nad Ohří (Brozanský náhon)

Brozany nad Ohří (městys) - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Brozany nad Ohří (Ohře)

Brtnický p. (tok)

Brtníky (Brtnický p.)

Brtníky (Křinice)

Brtníky (Stříbrný p.)

Brtníky (Vlčí p.)

Brusov (Úštěcký p.)

Brzánky - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Brzánky (Labe)

Břehoryje (Studený p.)

Březenec (Bílina)

Březenec (Březenecký p.)

IconBřezenecký p.
IconBřezenecký p.

Březenec (Podkrušnohorský přiv I)

Březenecký p. (tok)

IconBřezenecký p.
IconBřezenecký p.

Březí u Malečova (Olešnický p.)

Březí u Malečova (Suchý p.)

Březiny u Děčína (Dobrnský p.)

Březiny u Děčína (Ploučnice)

Březnice (tok)

Březno - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Březno u Chomutova (Černovický p.)

Březno u Chomutova (Lužický p.)

Březno u Chomutova (Ohře)

Březno u Loun (Chomutovka)

Březno u Loun (Ohře)

Břežánky (Bílina)

Břežánky (Radčický p. I)

Břežanský p. (tok)

Břežany nad Ohří (Malá Ohře (náhon))

Břežany nad Ohří (Ohře)

Břežany u Žatce (Břežanský p.)

Břežany u Žatce (Ohře)

Břínkov (Klášterský p.)

Bříza - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Břvany - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Břvany (Hrádecký p.)

Břvany (Jezeř)

Bublava (tok)

IconBublava
IconBublava

Budov u Svádova (Bahniště)

Budov u Svádova (Kojetický p.)

Budyně nad Ohří - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Budyně nad Ohří (Hvížďalecký p.)

Budyně nad Ohří (Malá Ohře (náhon))

Budyně nad Ohří (Mšenský p.)

Budyně nad Ohří (Ohře)

Budyně nad Ohří (Tvrdodolská svodnice)

Bukov (Bílý p.)

Bukov (Klíšský p.)

Bukovinský p. (tok)

Bukovský p. (tok)

Buškovice (Dolánecký p.)

Buškovice (Kyselý p.)

Býčkovice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Býčkovice (Chudoslavický p.)

Býčkovice (Luční p.)

Býčkovice (Ploskovický p.)

Býčkovice (Široký p.)

Býčkovice (Těchobuzický p.)

Bylany u Mostu (Luční p.)

Bylany u Mostu (Slatinický p.)

Bylochov (Obrtka)

Bynov (Bělský p.)

Bynov (Jílovský p.)

Bynov (Liščí p.)

Bynov (Ostružník)

Bynov (Rychnovský p.)

Bynov (Sporný p.)

Bynov (Studniční p.)

Bynovec - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Bynovec (Bynovecký p.)

Bynovec (Suchá Kamenice)

Bynovecký p. (tok)

Bystrá (tok)

Bystrý p. (tok)

IconBystrý p.
IconBystrý p.

Bystřany - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Bystřany (Bystřice)

Bystřany-Světice (Bílina)

Bystřany-Světice (Bystřice)

Bystřice (tok)

Bystřice u Kadaně (Kadaňský p.)

Bystřička (tok)

Bžany - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Bžany (Bílina)

Bžany (Luční p.)

- C -

Cínovec (Bystřice)

Cínovec (Hraniční příkop)

Cínovec (Modlanský p.)

Cínovec (Mohelnice)

Cínovec (Nerudův p.)

Církvice (Labe)

Císařský (Dřevíč)

Císařský (Robotnický p.)

Císařský (Stříbrný p.)

Císařský (Velkošenovský p.)

Cítolibský p. (tok)

Cítoliby - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Cítoliby (Cítolibský p.)

Ctiněves - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Ctiněves (Vražkovský p.)

- Č -

Čakovice u Radouně (Obrtka)

Čáslav u Verneřic (Bobří p.)

Čepel (tok)

Čepirohy (Luční p.)

Čeradice - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Čeradice u Žatce (Liboc)

Čermná u Libouchce (Červený p.)

Černá (tok)

Černá voda (tok)

Černčice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Černčice u Loun (Ohře)

Černčice u Petrohradu (Bílenecký p.)

Černčice u Petrohradu (Podvinecký p.)

Černčice u Žalan (Žalanský p.)

Černěves - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Černěves (Labe)

Černice u Horního Jiřetína (Albrechtický p.)

Černice u Horního Jiřetína (Černický p.)

Černice u Horního Jiřetína (Jiřetínský p.)

Černice u Horního Jiřetína (Šramnický p.)

Černický p. (tok)

Černiv - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Černiv (Podsedický p.)

Černocký p. (tok)

Černochov (Mšenský p.)

Černouček - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Černovice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Černovice u Chomutova (Hutná)

Černovice u Chomutova (Lideňský p.II)

Černovice u Chomutova (Podkrušnohorský přiv I)

Černovický p. (tok)

Černý p. (tok)

IconČerný p.
IconČerný p.
IconČerný p.
IconČerný p.

Černý Potok (Černá voda)

Černý Potok (Vejprtský p.)

Černýš (Bublava)

Černýš (Hučivý p.)

Černýš (Ohře)

Černýš (Šumburský p.)

Čertova voda (tok)

Červený Hrádek u Jirkova (Lužec)

Červený Hrádek u Jirkova (Podkrušnohorský přiv II)

Červený p. (tok)

IconČervený p.
IconČervený p.
IconČervený p.
IconČervený p.
IconČervený p.
IconČervený p.

Červený Újezd u Mukova (Lužický p.)

Červený Újezd u Mukova (Suchý p.)

Červený Újezd u Mukova (Žejdlík)

Čeřeniště (Rytina)

Česká inspekce životního prostředí

IconDůležité organizace
IconČeská inspekce životního prostředí

Česká Kamenice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Česká Kamenice (Bílý p.)

Česká Kamenice (Huníkovský p.)

Česká Kamenice (Kamenice)

Česká Kamenice (Lísecký p.)

Česká Kamenice (Pryský p.)

České Hamry u Vejprt (Bílá voda)

České Hamry u Vejprt (Polava)

České Kopisty (Labe)

České Kopisty (Močidla)

České Kopisty (Ohře)

České Kopisty (Stará Ohře)

České Zlatníky (Bílina)

České Zlatníky (Srpina)

Český Bukov (Bukovský p.)

Český červený kříž

Český hydrometeorologický ústav

Český Jiřetín - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Český Jiřetín (Bystrý p.)

Český Jiřetín (Flájský p.)

Český Jiřetín (Pstružný p.)

Český Újezd (Podhorský p.)

Český Újezd (Ždírnický p.)

ČEZ Distribuce a. s.

ČEZ Distribuce a.s. - Ústí nad Labem

ČHMÚ

ČHMÚ - pobočka Plzeň

ČHMÚ - pobočka Ústí nad Labem

Číňov (Břežanský p.)

Číňov (Ohře)

Čistírny odpadních vod (ČOV) - tabulka

Čížkovice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Čížkovice (Jenčický p.)

Čížkovice (Modla)

Čtrnáct Dvorců (Loupnice)

- D -

Data o objektech

Data o subjektech

Débeřský p. (tok)

Děčany - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Děčany (Hnojnický p.)

Děčany (Suchý p.)

Děčín - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Děčín (Folknářský p.)

Děčín (Jílovský p.)

Děčín (Kumpoltický p.)

Děčín (Labe)

Děčín (Ludvíkovický p.)

Děčín (Ostružník)

Děčín (Ploučnice)

Děčín-Staré Město (Labe)

Děčín-Staré Město (Ploučnice)

DEKONTA Kladno, a.s. - ekolog. havarijní služba - středisko Praha

Dělouš (Bílý p.)

Dělouš (Telnický p.)

Dělouš (Ždírnický potok)

Denětice (Černovický p.)

DESTRUKCE Třebíč, s.r.o.

Destrukce Třebíč, s.r.o., pracoviště Třebíč

Deštnice - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Deštnice (Sádecký p.)

Dětaň (Podhora)

Divice (Smolnický p.)

Divoká Bystřice (tok)

Divoký p. (tok)

Dlažkovice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Dlažkovice (Podsedický p.)

Dlažkovice (Voračovka)

Dlouhá Bělá (tok)

Dlouhá Louka (Domaslavický p.)

Dlouhá Louka (Hajský p.)

Dlouhá Louka (Osecký p.)

Dlouhá Louka (Radní p.)

Dlouhá Louka (Slaniskový p.)

Dobkovice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Dobkovice (Labe)

Dobkovice (Poustka)

Dobkovický p. (tok)

Dobkovičky (Dobkovický p.)

Dobrčice u Skršína (Korozlucký p.)

Dobrná - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Dobrná (Dobrnský p.)

Dobrná (Folknářský p.)

Dobrnský p. (tok)

Dobročka (tok)

Dobroměřice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Dobroměřice (Dobroměřický p.)

Dobroměřice (Ohře)

Dobroměřický p. (tok)

Dobřenec (Dobřenecký p.)

Dobřenec (Leska)

Dobřenecký p. (tok)

Dobříčany (Blšanka)

Dobříčany (Liběšický p.)

Dobříň - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Dobříň (Dobřínská strouha)

Dobříň (Labe)

Dobřínská strouha (tok)

Doksany - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Doksany (Čepel)

Doksany (Ohře)

Doksany (rameno Ohře)

Dokumenty (POVIS)

Dolánecký p. (tok)

Dolánky nad Ohří - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Dolánky nad Ohří (Ohře)

Dolánky u Kaštic (Dolánecký p.)

Dolejší Hůrky (Ohře)

Dolina (Hamerský p.)

Dolina (Přísečnice)

Dolní Falknov (Bělá)

Dolní Falknov (Červený p.)

Dolní Falknov (Chřibská Kamenice)

Dolní Falknov (Kamenice)

Dolní Habartice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Dolní Habartice (Bystrá)

Dolní Chobolice (Studený p.)

Dolní Chřibská (Doubický p.)

Dolní Chřibská (Chřibská Kamenice)

Dolní Jiřetín (Bílina)

Dolní Jiřetín (Bílý p.)

IconBílý p.
IconBílý p.

Dolní Jiřetín (Loupnice)

Dolní Kamenice (Bílý p.)

Dolní Kamenice (Huníkovský p.)

Dolní Kamenice (Kamenice)

Dolní Křečany (Mandava)

Dolní Křečany (Pstružný p.)

Dolní Litvínov (Bílý p.)

Dolní Litvínov (Divoký p.)

Dolní Litvínov (Panenský p.)

IconPanenský p.
IconPanenský p.

Dolní Podluží - pk 

IconVarnsdorf
IconAbecední seznam PK

Dolní Podluží (Bílý p.)

Dolní Podluží (Lesenský p.)

Dolní Podluží (Lužnička)

Dolní Podluží (Milířka)

Dolní Poustevna - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Dolní Poustevna (Luční p.)

Dolní Poustevna (Vilémovský p.)

Dolní Ročov (Klášterský p.)

Dolní Šebířov (Luční p.)

Dolní Týnec (Kotelický p.)

Dolní Vysoké I (Loubní p.)

Dolní Vysoké II (Loubní p.)

Dolní Záhoří (Lybiňský p.)

Dolní Zálezly - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Dolní Zálezly (Dubina)

Dolní Zálezly (Labe)

Dolní Zálezly (Moravanka)

Dolní Zálezly (Němečský p.)

Dolní Zálezly (Průčelský p.)

Dolní Zálezly (Rytina)

Dolní Zálezly (Tlučeňský p.)

Dolní Žleb (Čertova voda)

Dolní Žleb (Dolnožlebský p.)

Dolní Žleb (Klopotský p.)

Dolní Žleb (Labe)

Dolnožlebský p. (tok)

Dolský p. (tok)

Domaslavice (Domaslavický p.)

Domaslavice (Hajský p.)

Domaslavice (Slaniskový p.)

Domaslavický p. (tok)

Domašín - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Domašín u Klášterce nad Ohří (Klášterecký p.)

Domašín u Klášterce nad Ohří (Podmileský p.)

Domina (Hačka)

Domina (Hutná)

Domina (Chomutovka)

Domoušice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Domoušice (Hasina)

Domoušice (Lhotecký p.)

Domoušice (Stříbrný p.)

Donínský p. (tok)

Doprava - mapa

Dopravní omezení

Dopravní omezení - objížďky

Dopravní služby

Doubice - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Doubice (Bílý p.)

Doubice (Červený p.)

Doubice (Doubický p.)

Doubice (Křinice)

Doubický p. (tok)

Drahobuz - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Drahobuz (Studený p.)

Drahobuz (Úštěcký p.)

Drahomyšl (Drahonyšlská stoka (HMZ))

Drahonice u Lubence (Blšanka)

Drahonice u Lubence (Lybiňský p.)

Drahonice u Lubence (Mlýnecký p.)

Drahonyšlská stoka (HMZ) (tok)

Drahůnky (Modlanský p.)

Drahůnky (Račí p.)

Drmaly (Kundratický p.)

Drmaly (Lužec)

Drmaly (Podkrušnohorský přiv II)

Droužkovice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Droužkovice (Hačka)

Držovice (Červený p.)

Držovice (Držovický p.)

Držovice (Ličenický p.)

Držovice (Úštěcký p.)

Držovický p. (tok)

Dřemčice (Voračovka)

Dřemčice (Žejdlík)

Dřevce (Žejdlík)

Dřevíč (tok)

Dubá I (tok)

Dubá II (tok)

Dubany (Ohře)

Dubčany u Liběšic (Liběšický p.)

Dubí (město) - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Dubí u Teplic (Bobový p.)

Dubí u Teplic (Bystřice)

Dubí u Teplic (Liščí p.)

Dubí u Teplic (Modlanský p.)

Dubí u Teplic (Nerudův p.)

Dubí u Teplic (Skalní p.)

Dubí-Bystřice (Bystřice)

Dubice nad Labem (Dubina)

Dubičná (Konojedský p.)

Dubičná (Úštěcký p.)

Dubina (tok)

Dubný (tok)

Duchcov - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Duchcov (Hajský potok)

Duchcov (Loučenský p.)

Duchcov (Osecký p.)

Důležité organizace - mapa

Důlní p. (tok)

Dušníky - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Dušníky (Čepel)

Dvérce (Podhora)

- E -

Encovany (Blatenský p.)

Encovany (Labe)

Encovany (Úštěcký potok)

Ervěnice (Bílina)

EU: GDPR

Evaň - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Evaň (Evaňský p.)

Evaňský p. (tok)

Evidenční listy hlásných profilů

IconPřehled hlásných profilů povodňové služby kategorie A, B
IconHlásné profily

Evidenční listy povodňových plánů ORP

- F -

Falknov (Bělá)

Falknov (Černý p.)

Falknov (Červený p.)

Falknov (Kamenice)

Fláje (Flájský p.)

Fláje (Mackovský p.)

Fláje (Radní p.)

Fláje (Tří pánů)

Flájský p. (tok)

Fojtovice u Heřmanova (Fojtovický p.)

Fojtovice u Krupky (Mohelnice)

Fojtovice u Krupky (Unčínský p.)

Fojtovický p. (tok)

Folknáře (Folknářský p.)

Folknáře (Kumpoltický p.)

Folknářský p. (tok)

Fotografie - toky

IconVýběr podle toků
IconFoto - výběr podle toku

Františkov nad Ploučnicí - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Františkov nad Ploučnicí (Dolský p.)

Františkov nad Ploučnicí (Ploučnice)

Fukov (Fukovský p.)

Fukovský p. (tok)

- G -

Gabrielin p. (tok)

Gabrielina Huť (Bystřička)

Gabrielina Huť (Gabrielin p.)

Gabrielina Huť (Lužec)

Gabrielina Huť (Lužnice)

Gabrielina Huť (Načetínský p.)

Gabrielina Huť (Telčský p.)

GDPR

Gerhuský p. (tok)

Gross Zschand Bach (tok)

- H -

Habartice u Krupky (Černý p.)

Habartice u Krupky (Habartický p.)

Habartice u Krupky (Maršovský p.)

Habartice u Krupky (Unčínský p.)

Habartice u Krupky (Ždírnický p.)

Habartický p. (tok)

IconHabartický p.
IconHabartický p.

Habrovany - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Habrovany u Řehlovic (Radejčínský p.)

Habrovany u Řehlovic (Záhořský p.)

Habrovany u Řehlovic (Žimský p.)

Habrovice (Bílý p.)

Habřina u Úštěku (Červený p.)

Habřina u Úštěku (Hraniční p.)

Habřina u Úštěku (Loubní p.)

Habřina u Úštěku (Srdovský p.)

Hačka (tok)

Háj u Duchcova - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Háj u Duchcova (Bouřlivec)

Háj u Duchcova (Hajský p.)

Háj u Duchcova (Loučenský p.)

Háj u Duchcova (Osecký p.)

Háj u Loučné pod Klínovcem (Bílá voda)

Háj u Loučné pod Klínovcem (Černá voda)

Háj u Loučné pod Klínovcem (Hornohradský p.)

Háj u Loučné pod Klínovcem (p. Milíře)

Háj u Loučné pod Klínovcem (Písečný p.)

Háj u Loučné pod Klínovcem (Plavenský p.)

Háj u Vintířova (Hájský p.)

Háj u Vintířova (Vintířovský p.)

Hajniště u Duchcova (Bouřlivec)

Hajský p. (tok)

Hájský p. (tok)

Hamerský p. (tok)

Hamr u Litvínova (Loupnice)

Hamr u Litvínova (Panenský p.)

IconPanenský p.
IconPanenský p.

Hasičský záchranný sbor

Hasina (tok)

Hasnický p. (tok)

Havraň - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Havraň (Srpina)

Havraň (Sušanský p.)

Havraň (Velemyšleveský p.)

Heřmanov - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Heřmanov (Dolský p.)

Heřmanov (Fojtovický p.)

Hetov (Mukovský p.)

Hlásné profily - mapa

Hlásné profily - tabulka

IconPřehled hlásných profilů povodňové služby kategorie A, B
IconHlásné profily

Hlásné profily C v obcích - tabulka

Hlásné profily kategorie C - tabulka

Hliněná (Poustka)

Hlinná - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Hlinná (Tlučeňský p.)

Hlubany (Dolánecký p.)

Hlubany (Kyselý p.)

Hluboká svodnice (tok)

Hlupice (Luční p.)

Hněvice (Labe)

Hnojnice (Hnojnický p.)

Hnojnický p. (tok)

Holedeč - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Holedeč (Blšanka)

Holetice (Černovický p.)

Homole u Panny - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Homole u Panny (Homolský p.)

Homolský p. (tok)

Hora Svaté Kateřiny - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Hora Svaté Kateřiny (Kateřinský p.)

Hora Svaté Kateřiny (Lesní p.)

Hora Svaté Kateřiny (Pachenkovský p.)

Hora Svaté Kateřiny (Svídnice)

Hora Svatého Šebestiána - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Hora Svatého Šebestiána (Chomutovka)

Horní Beřkovice - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Horní Habartice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Horní Habartice (Bystrá)

Horní Halže (Malodolský p.)

Horní Chobolice (Kotelický p.)

Horní Chřibská (Chřibská Kamenice)

Horní Jindřichov (Mandava)

Horní Jiřetín - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Horní Jiřetín (Albrechtický p.)

Horní Jiřetín (Jiřetínský p.)

Horní Jiřetín (Loupnice)

Horní Jiřetín (Panenský p.)

Horní Jiřetín (přeložka Šramnického)

Horní Jiřetín (Šramnický p.)

Horní Kamenice (Bystrá)

Horní Kamenice (Kamenice)

Horní Kamenice (Lísecký p.)

Horní Kamenice (Pryský p.)

Horní Kamenice (Šenovský p.)

Horní Krupka (Krupský p.)

Horní Krupka (Modlanský p.)

Horní Krupka (Přítkovský p.)

Horní Litvínov (Bílý p.)

Horní Litvínov (Divoký p.)

Horní Litvínov (Poustevnický p.)

Horní Litvínov (Radčický p.)

Horní Nezly (Široký p.)

Horní Oldřichov (Bělský p.)

Horní Oldřichov (Jelení p.)

Horní Oldřichov (Jílovský p.)

Horní Podluží - pk 

IconVarnsdorf
IconAbecední seznam PK

Horní Podluží (Lužnička)

Horní Podluží (Malý Stožecký p.)

Horní Poustevna (Luční p.)

Horní Ročov (Klášterský p.)

Horní Řepčice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Horní Řepčice (Široký p.)

Horní Týnec (Kotelický p.)

Horní Záhoří (Blšanka)

Horní Zálezly (Homolský p.)

Horní Zálezly (Proboštovský p.)

Horní Zálezly (Suchý p.)

Hornohradský p. (tok)

Hornojílovský p. (tok)

Horský p. (tok)

Hořany u Zbrašína (Hasina)

Hořetice u Žiželic (Černovický p.)

Hořetice u Žiželic (Vysočanská svodnice (občas.))

Hostěnice u Brozan (Brozanský náhon)

Hostěnice u Brozan (Ohře)

Hostěnice u Brozan (Tvrdodolská svodnice)

Hostomice - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Hostomice nad Bílinou (Bílina)

Hostomice nad Bílinou (Bouřlivec)

Hostomice nad Bílinou (Kladrubský p.)

Hostomice nad Bílinou (Ledvický p.)

Hošnický p. (tok)

Hoštka (město) - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Hoštka u Roudnice nad Labem (Labe)

Hoštka u Roudnice nad Labem (Obrtka)

Hrad Osek (Hajský p.)

Hrad Osek (Osecký p.)

Hrádecký p. (tok)

IconHrádecký p.
IconHrádecký p.

Hrádečná (Březenecký p.)

Hrádečná (Chomutovka)

Hrádek u Loun (Hrádecký p.)

Hradiště nad Ohří (Ohře)

Hradiště u Vernéřova (Hradišťský p.)

Hradišťský p. (tok)

Hraniční p. (tok)

IconHraniční p.
IconHraniční p.
IconHraniční p.
IconHraniční p.
IconHraniční p.

Hraniční příkop (tok)

Hrbovice (Ždírnický p.)

IconŽdírnický p.
IconŽdírnický p.

Hrdlovka (Loučenský p.)

Hrdlovka-Nový Dvůr (Loučenský p.)

Hrdly (Labe)

Hrdly (Ohře)

Hrdly (Stará Ohře)

Hrob - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Hrob (Bouřlivec)

Hrob (Mlýnecký p.)

Hrobce - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Hrobce (Labe)

Hrobčice - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Hrobčice (Mrzlický p.)

Hrobčice (Mukovský p.)

Hrobčice (Syčivka)

Hrušovany - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Hrušovany u Chomutova (Černovický p.)

Hřensko - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Hřensko (Dlouhá Bělá)

Hřensko (Janovský p.)

Hřensko (Kamenice)

Hřensko (Klopotský p.)

Hřensko (Labe)

Hřensko (Studený p.)

Hřensko (Suchá Bělá)

Hřensko (Suchá Kamenice)

Hříškov - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Hříškov (Žerotínský potok)

Hřivčice (Débeřský p.)

Hřivice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Hřivice (Hasina)

Hučivý p. (tok)

Hudcov (Lesní p.)

Huníkovský p. (tok)

Huntířov - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Huntířov u Děčína (Bynovecký p.)

Huntířov u Děčína (Loubský p.)

Huntířov u Děčína (Olešnička)

Hůrecký p. (tok)

Hutná (tok)

IconHutná
IconHutná

Hutní p. (tok)

Hvížďalecký p. (tok)

Hygienické stanice

HZS - stanice Bílina

HZS - stanice Česká Kamenice

HZS - stanice Děčín

HZS - stanice Duchcov

HZS - stanice Chomutov

HZS - stanice Klášterec nad Ohří

HZS - stanice Litoměřice

HZS - stanice Litvínov

HZS - stanice Louny

HZS - stanice Lovosice

HZS - stanice Most

HZS - stanice Petrovice

HZS - stanice Podbořany

HZS - stanice Roudnice nad Labem

HZS - stanice Šluknov

HZS - stanice Štětí

HZS - stanice Teplice

HZS - stanice Ústí nad Labem

HZS - stanice Varnsdorf

HZS - stanice Žatec

HZS - Územní odbor Děčín

HZS - Územní odbor Chomutov

HZS - Územní odbor Teplice

HZS - Územní odbor Ústí nad Labem

HZS - Územní odbor Žatec

HZS Ústeckého kaje Územní odbor Most

HZS Ústeckého kraje

HZS Ústeckého kraje - požární stanice Úštěk

HZS Ústeckého kraje - Územní odbor Litoměřice

- Ch -

Chabařovice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Chabařovice (Důlní p.)

Chabařovice (Habartický p.)

IconHabartický p.
IconHabartický p.

Chabařovice (Podhorský p.)

Chabařovice (Zalužanský p.)

Chabařovice (Ždírnický p.)

IconŽdírnický p.
IconŽdírnický p.

Chanov (Bílina)

Charvatce u Loun (Hrádecký p.)

Charvatce u Martiněvsi (Mšenský p.)

Chbany - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Chlum u Děčína (Kamenička)

Chlumčany - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Chlumčany u Loun (Cítolibský p.)

Chlumčany u Loun (Smolnický p.)

Chlumčany u Loun (Vlčí p.)

Chlumec - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Chlumec u Chabařovic (Chlumecký p.)

Chlumec u Chabařovic (Telnický p.)

Chlumec u Chabařovic (Ždírnický p.)

Chlumecký p. (tok)

Chmelištná (Leska)

Chodouny - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Chodouny (Úštěcký potok)

Chodouny (Záhorecká strouha)

Chodovlice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Chodovlice (Modla)

Chodovlice (Podsedický p.)

Chodovlice (Voračovka)

Chomutov - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Chomutov I (Hačka)

Chomutov I (Chomutovka)

Chomutov I (Michanická strouha)

Chomutov I (Otvický p.)

Chomutov I (Podkrušnohorský přiv I)

Chomutov II (Hačka)

Chomutov II (Chomutovka)

Chomutov II (Podkrušnohorský přiv I)

Chomutovka (tok)

Chotějovice (Bílina)

Chotějovice (Štrbický p.)

Chotěšov - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Chotěšov u Vrbičan (Podsedický p.)

Chotiměř - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Chotiměř (Dobkovický p.)

Chotiměř (Chotiměřský p.)

Chotiměř (Milešovský p.)

Chotiměřský p. (tok)

Chotiněves - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Chotiněves (Studený p.)

Chotovenka (Štrbický p.)

Chouč (Liběšický p.)

Chožov - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Chožov (Chožovský p.)

Chožovský p. (tok)

Chraberce - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Chrámce (Korozlucký p.)

Chrášťany u Dřemčic (Voračovka)

Chrochvice (Chrochvický p.)

Chrochvice (Labe)

Chrochvický p. (tok)

Chřibská - pk 

IconVarnsdorf
IconAbecední seznam PK

Chřibská (Chřibská Kamenice)

Chřibská Kamenice (tok)

Chuderov - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Chuderov (Chuderovský p.)

Chuderovec (Chuderovský p.)

Chuderovec (Ptačí p.)

Chuderovský p. (tok)

Chudeřice u Bíliny (Bílina)

Chudeřice u Bíliny (Radčický p. I)

Chudeřín u Litvínova (Bílý potok)

Chudeřín u Litvínova (Panenský p.)

IconPanenský p.
IconPanenský p.

Chudoslavice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Chudoslavice (Chudoslavický p.)

Chudoslavice (Ploskovický p.)

Chudoslavice (Těchobuzický p.)

Chudoslavický p. (tok)

Chvalín (Čepel)

Chvojenský p. (tok)

- I -

informace - telefon

INNOGY Energie, s.r.o

INNOGY Zákaznické služby, s.r.o.

- J -

Janov - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Janov u Hřenska (Janovský p.)

Janov u Hřenska (Kachní p.)

Janov u Litvínova (Janovský p.)

Janov u Litvínova (Loupnice)

Janov u Litvínova (Panenský p.)

Janovský p. (tok)

IconJanovský p.
IconJanovský p.

Janská - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Janská (Bílý p.)

Janská (Kamenice)

Janská (Olešnička)

Java

IconOdborné pokyny pro provádění hlásné povodňové služby
IconExport dat pro povodňové plány
IconNápověda

Javory (Poustka)

Javory (Račí p.)

Ječovice (Mšenský p.)

Jedlová (Chřibská Kamenice)

Jedlová (Kamenice)

Jedlová (Stožecký p.)

Jelení p. (tok)

IconJelení p.
IconJelení p.

Jenčice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Jenčice (Jenčický p.)

Jenčický p. (tok)

Jeníkov - Oldřichov - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Jeníkov u Duchcova (Bouřlivec)

Jeníkov u Duchcova (Loučenský p.)

Jenišův Újezd (Lomský p.)

Jenišův Újezd (Radčický p.)

Jesenice (tok)

Jetřichovice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Jetřichovice u Děčína (Červený p.)

Jetřichovice u Děčína (Chřibská Kamenice)

Jetřichovice u Děčína (Jetřichovická Bělá)

Jetřichovice u Děčína (Jetřichovický p.)

Jetřichovice u Děčína (Křinice)

Jetřichovice u Děčína (Velká Bělá)

Jetřichovická Bělá (tok)

Jetřichovický p. (tok)

Jezeř (tok)

Jezeří (Černický p.)

Jezeří (Šramnický p.)

Jezeří (Vesnický p.)

Jilmová (Černá)

Jílové - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Jílové u Děčína (Hornojílovský p.)

Jílové u Děčína (Jílovský p.)

Jílovský p. (tok)

Jimlín - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Jimlín (Hasina)

Jimlín (Zbrašínský p.)

Jindřišská (Bílina)

Jindřišská (Malá voda)

Jirkov - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Jirkov (Bílina)

Jirkov (Březenecký p.)

Jirkov (Lužec)

Jirkov (Podkrušnohorský přiv I)

Jirkov (Podkrušnohorský přiv II)

Jiřetín pod Jedlovou - pk 

IconVarnsdorf
IconAbecední seznam PK

Jiřetín pod Jedlovou (Bílý p.)

Jiřetínský p. (tok)

Jiříkov - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Jiříkov (Jiříkovský p.)

Jiříkovský p. (tok)

Josef Paclt - PATOK

- K -

Kadaň - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Kadaň (Kadaňský p.)

Kadaň (Ohře)

Kadaň (Prunéřovský p.)

Kadaňský p. (tok)

Kadaňský Rohozec (Liboc)

Kadaňský Rohozec (Travná)

Kadaňský Rohozec (Vintířovský p.)

Kachní p. (tok)

Kalek - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Kalek (Bílý p.)

Kalek (Bystřička)

Kalek (Kovářský p.)

Kalek (Luční p.)

Kalek (Lužnice)

Kalek (Načetínský p.)

Kámen - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Kámen (Ludvíkovický p.)

Kamenice (tok)

Kamenická Nová Víska (Kamenice)

Kamenická Stráň (Kachní p.)

Kamenická Stráň (Kamenice)

Kamenická Stráň (Koutský p.)

Kamenická Stráň (Velká Bělá)

Kamenička (tok)

IconKamenička
IconKamenička

Kamenná Voda (Srpina)

Kamenný p. (tok)

Kamýk - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Karlovka (Vrbový p.)

Karlovský p. (tok)

Kaštice (Dolánecký p.)

Kategorie organizací

Kateřinský p. (tok)

Keblice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Keblice (Labe)

Keblice (Ohře)

Kerhartice (Bystrá)

Kerhartice (Huníkovský p.)

KHS - územní pracoviště Děčín

KHS - územní pracoviště Chomutov

KHS - územní pracoviště Litoměřice

KHS - územní pracoviště Louny

KHS - územní pracoviště Most

KHS - územní pracoviště Teplice

KHS - územní pracoviště Ústí nad Labem

Kladrubský p. (tok)

Kladruby u Teplic (Kladrubský p.)

Klapý - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Klapý (Bažantnice)

Klapý (Rosovka)

Klášterec nad Ohří - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Klášterec nad Ohří (Klášterecký p.)

Klášterec nad Ohří (Martinovský p.)

Klášterec nad Ohří (Ohře)

Klášterec nad Ohří (Podmileský p.)

Klášterec nad Ohří (Široký p.)

Klášterec nad Ohří (Šumburský p.)

Klášterecký p. (tok)

Klášterský p. (tok)

Kleneč - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Kleneč (Čepel)

Klíny - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Klíny I (Loupnice)

Klíny I (Svídnice)

Klíny II (Bílý p.)

Klíny II (Svídnice)

Klíše (Klíšský p.)

Klíšský p. (tok)

Klopotský p. (tok)

Kněžice u Podbořan (Dolánecký p.)

Kněžice u Podbořan (Dubá II)

Kněžice u Podbořan (Leska)

Kněžice u Podbořan (Třebčický p.)

Knínice u Libouchce (Černý p.)

Knínice u Libouchce (Jílovský p.)

Knínice u Libouchce (Klíšský p.)

Knínice u Touchořin (Luční p.)

Knínice u Touchořin (Zubrnický p.)

Knížecí (Vilémovský p.)

Kocourov u Medvědic (Pálečský p.)

Kochovice (Obrtka)

Kojetice u Malečova (Kojetický p.)

Kojetický p. (tok)

Kojetín u Radonic (Miřetický p.)

Kojetín u Radonic (Vintířovský p.)

Kojetín u Radonic (Vlkaňský p.)

Komořany u Mostu (Bílina)

Konětopy u Pnětluk (Hasina)

Konětopy u Pnětluk (Stříbrný p.)

Konětopy u Pnětluk (Výrovka)

Konice u Mašťova (Dobřenecký p.)

Konice u Mašťova (Leska)

Konojedský p. (tok)

Konojedy u Úštěku (Bobří p.)

Konojedy u Úštěku (Konojedský p.)

Konojedy u Úštěku (Pohorský p.)

Konojedy u Úštěku (Úštěcký p.)

kontakty - důležité organizace

kontakty - povodňové komise

Kontaminovaná místa - tabulka

Kopec (Bílý p.)

Kopec (Brtnický p.)

Kopec (Černý p.)

Kopec (Křinice)

Kopisty (Mračný p.)

Korozlucký p. (tok)

Korozluky - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Korozluky (Korozlucký p.)

Kostelec nad Ohří (Malá Ohře (náhon))

Kostelec nad Ohří (Ohře)

Kostomlaty pod Milešovkou - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Kostomlaty pod Milešovkou (Luční p.)

Kostomlaty pod Milešovkou (Milešovský p.)

Kostomlaty pod Milešovkou (Štrbický p.)

Kostomlaty pod Milešovkou (Žalanský p.)

Kostomlaty pod Řípem - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Košťany (Bouřlivec)

Košťany (Bystřice)

Košťany (Divoká Bystřice)

Košťany (Lesní p.)

IconLesní p.
IconLesní p.

Košťany (Liščí p.)

Košťany (město) - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Košťany (Rašelinový p.)

Košťany (Skalní p.)

Koštice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Koštice (Dobročka)

Koštice (Hluboká svodnice)

Koštice (Ohře)

Koštice (Žejdlík)

Koštov (Bílina)

Koštov (Újezdský p.)

Kotelice (Kotelický p.)

Kotelický p. (tok)

Kotlina (Hamerský p.)

Kotlina (Široký p.)

Kotvina (Bublava)

Kotvina (Martinovský p.)

Kotvina (Ohře)

Koutský p. (tok)

Kovářská - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Kovářská (Černá voda)

Kovářská (Hučivý p.)

Kovářská (Malodolský p.)

Kovářská (p. Milíře)

Kovářská (Přísečnice)

Kovářský p. (tok)

Kozly - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Kozly u Loun (Zaječický p.)

Krabčice  - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem

Krajská povodňová komise Karlovarského kraje - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconAbecední seznam PK

Krajská veterinární správa SVS pro Ústecký kraj

Krajská zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.

Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Krajský úřad Ústeckého kraje

Královka (Rožanský potok)

Království (Lesní p.)

Království (Lev. přítok Srévy)

Království (Rožanský p.)

Krásná Lípa - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Krásná Lípa (Křinice)

Krásná Lípa (Lužnička)

Krásná Lípa (Pstružný p.)

Krásná Lípa u Křimova (Hačka)

Krásná Lípa u Křimova (Chomutovka)

Krásné Březno (Labe)

Krásné Březno (Novoveský p.)

Krásné Březno (Pekelský p.)

Krásný Buk (Křinice)

Krásný Dvůr - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Krásný Dvůr (Dubá II)

Krásný Dvůr (Leska)

Krásný Dvůr (Němčanský p.)

Krásný Dvůr (Podhájský p.)

Krásný Dvůr (Rokelský p.)

Krásný Les v Krušných horách (Bystrý p.)

Krásný Les v Krušných horách (Hraniční p.)

IconHraniční p.
IconHraniční p.

Krásný Les v Krušných horách (Liščí p.)

Krásný Les v Krušných horách (Petrovický p.)

Krásný Les v Krušných horách (Rožná)

Krásný Les v Krušných horách (Rybný p.)

Krásný Les v Krušných horách (Slatina)

Krásný Les v Krušných horách (Telnický p.)

Krásný Les v Krušných horách (Větrovský p.)

Krásný Studenec (Chrochvický p.)

Krásný Studenec (Jelení p.)

Krásný Studenec (Martiněveský p.)

Krbice (Hutná)

Krbice (Lideňský p.II)

Krbice (Podkrušnohorský přiv I)

Kritická místa - tabulka

IconMísta omezující odtokové poměry
IconMísta omezující odtokové poměry

Krupka - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Krupka (Horský p.)

Krupka (Krupský p.)

Krupka (Modlanský p.)

Krupka (Přítkovský p.)

Krupka (Unčínský potok)

Krupka (Vrchoslavský p.)

Krupka (Zalužanský p.)

Krupský p. (tok)

Kryry - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Kryry (Blšanka)

Kryry (Březnice)

Kryry (Podhora)

Kryry (Podvinecký p.)

Kryštofovy Hamry - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Kryštofovy Hamry (Černá)

Kryštofovy Hamry (Červený p.)

Kryštofovy Hamry (Přísečnice)

Křemýž (Bílina)

Křemýž (Kladrubský p.)

Křesín - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Křesín (Hluboká svodnice)

Křesín (Ohře)

Křešice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Křešice u Děčína (Kamenička)

Křešice u Děčína (Labe)

Křešice u Litoměřic (Blatenský p.)

Křešice u Litoměřic (Labe)

Křešice u Litoměřic (Luční p.)

Křešice u Litoměřic (Úštěcký potok)

Křešov (Obrtka)

Křimov - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Křimov (Hutná)

Křimov (Křímovský p.)

Křimov (Prunéřovský p.)

Křimov (Šebestiánka)

Křímovský p. (tok)

Křinice (tok)

Křižanov u Hrobu (Bouřlivec)

Křižanov u Hrobu (Domaslavický p.)

Křižanov u Hrobu (Křižanovský p.)

Křižanov u Hrobu (Slaniskový p.)

Křižanovský p. (tok)

Křížatky (Janovský p.)

Křížatky (Loupnice)

Kučlín (Syčivka)

Kumpoltický p. (tok)

Kundratice u Chomutova (Vesnický p.)

Kundratický p. (tok)

Kunov (Široký p.)

Kunratice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Kunratice u České Kamenice (Bílý p.)

Kunratice u Šluknova (Stříbrný p.)

Květnov u Chomutova (Bílina)

Květnov u Chomutova (Malá voda)

KVV Ústí nad Labem

Kyjice (Bílina)

Kyjice (Otvický p.)

Kyjice (Podkrušnohorský přiv II)

Kyjov u Krásné Lípy (Doubický p.)

Kyjov u Krásné Lípy (Křinice)

Kyjov u Krásné Lípy (Lužnička)

Kyjov u Krásné Lípy (Matyáska)

Kyselý p. (tok)

Kystra (Ohře)

Kystra (Slavětínský p.)

Kyškovice - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Kyškovice (Labe)

Kytlice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Kytlické Mlýny (Bělá)

Kytlické Mlýny (Černý p.)

Kytlické Mlýny (Kamenice)

Kytlické Mlýny (Luční p.)

- L -

Labe (tok)

Labská Stráň - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Labská Stráň (Suchá Kamenice)

Lahošť - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Lahošt (Bouřlivec)

Lahošt (Loučenský p.)

Lahovice u Libčevsi (Hrádecký p.)

Lbín (Pokratický p.)

Ledové jevy - tabulka

IconMísta nebezpečná vznikem ledových jevů
IconLedové jevy

Ledvice - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Ledvice (Ledvický p.)

Ledvický p. (tok)

Lenešice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Lenešice (Hrádecký p.)

Lenešice (Ohře)

Lesenský p. (tok)

Leska (tok)

Leská (Žejdlík)

Lesná u Děčína (Kamenička)

Lesná v Krušných horách (Kateřinský p.)

Lesná v Krušných horách (Kundratický p.)

Lesná v Krušných horách (Pachenkovský p.)

Lesní p. (tok)

IconLesní p.
IconLesní p.
IconLesní p.
IconLesní p.
IconLesní p.

Lestkov u Klášterce nad Ohří (Rašovický p.)

Lesy České republiky, s.p., ředitelství

IconSprávci drobných vodních toků
IconSprávci drobných vodních toků a nádrží

Lesy ČR, s. p. Oblastní ředitelství - východní Čechy

IconSprávci drobných vodních toků
IconSprávci drobných vodních toků a nádrží

Lesy ČR, s.p., Oblastní ředitelství severní Čechy

IconSprávci drobných vodních toků
IconSprávci drobných vodních toků a nádrží

Leština u Malého Března (Luční p.)

Lev. přítok Sebnitz (tok)

Lev. přítok Srévy (tok)

Levín (městys) - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Levín u Litoměřic (Loubní p.)

Levínské Petrovice (Červený p.)

Levínské Petrovice (Loubní p.)

Levonice (Drahonyšlská stoka (HMZ))

Levonice (Ohře)

Levousy (Hluboká svodnice)

Levousy (Ohře)

Ležecký p. (tok)

Ležky (Blšanka)

Ležky (Ležecký p.)

Lhenice u Bžan (Luční p.)

Lhenice u Bžan (Žalanský p.)

Lhota pod Pannou (Homolský p.)

Lhota u Medvědic (Modla)

Lhota u Nečemic (Sádecký p.)

Lhotecký p. (tok)

Lhotka n/L - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Lhotka nad Labem (Labe)

Lhotka nad Labem (Milešovský p.)

Libčeves - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Libčeves (Dobročka)

Libčeves (Hrádecký p.)

Libědice - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Libědice (Liboc)

Liběchovka (tok)

Liberecký kraj - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconAbecední seznam PK

Liběšice - pk 

IconLitoměřice
IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Liběšice u Litoměřic (Studený p.)

Liběšice u Žatce (Liběšický p.)

Liběšice u Žatce (Ohře)

Liběšice u Želenic (Bílina)

Liběšice u Želenic (Liběšický p.)

Liběšický p. (tok)

IconLiběšický p.
IconLiběšický p.

Liběšovice (Blšanka)

Libkovice (Blšanka)

Libkovice (Libkovický p.)

Libkovice (Od Nové Teplice)

Libkovice pod Řípem - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Libkovice u Mostu (Lomský p.)

Libkovice u Mostu (Loučenský p.)

Libkovice u Mostu (Radčický p.)

IconRadčický p.
IconRadčický p.

Libkovický p. (tok)

Liboc (tok)

Libočany - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Libočany (Liboc)

Libočany (Ohře)

Libochovany - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Libochovany (Labe)

Libochovice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Libochovice (Evaňský p.)

Libochovice (Malá Ohře (náhon))

Libochovice (Ohře)

Libochovice (Rosovka)

Liboňov (Telnický p.)

Libořice - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Libořice (Blšanka)

Libořice (Želečský p.)

Libotenice - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Libotenice (Labe)

Libotenice (Libotenická strouha)

Libotenice (Záhorecká strouha)

Libotenická strouha (tok)

Libouchec - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Libouchec (Chvojenský p.)

Libouchec (Jílovský p.)

Libouchec (Klíšský p.)

Libouchec (Liščí p.)

Libouchec (Olšový p.)

Libouchec (Skalní p.)

Libouchec (Tisá)

Libov (Neštěmický p.)

Libyně (Lybiňský p.)

Ličenice (Držovický p.)

Ličenice (Ličenický p.)

Ličenice (Úštěcký p.)

Ličenický p. (tok)

Lideň (Hutná)

Lideň (Lideňský p.)

Lideňský p. (tok)

Lideňský p.II (tok)

Lipenec (Hasina)

Lipenec (Lipenský p.)

Lipenský p. (tok)

Lipno - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Lipno (Lipenský p.)

Lipová - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Lipová pod Blanskem (Červený p.)

Lipová pod Blanskem (Lužecký p.)

Lipová u Šluknova (Liščí p.)

Lísecký p. (tok)

Líska (Lísecký p.)

Líska (Studený p.)

Lišany - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Lišany u Žatce (Hůrecký p.)

Lišany u Žatce (Ohře)

Liščí (Liščí p.)

Liščí p. (tok)

IconLiščí p.
IconLiščí p.
IconLiščí p.
IconLiščí p.
IconLiščí p.

Lišnice - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Lišnice (Slatinický p.)

Lišnice (Srpina)

Líšťany - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Litochovice nad Labem (Labe)

Litoměřice (Labe)

Litoměřice (město) - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Litoměřice (Močidla)

Litoměřice (Ohře)

Litoměřice (Pokratický p.)

Litoměřice (Stará Ohře)

Litvínov - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Lkáň - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Lkáň (Bažantnice)

Lkáň (Rosovka)

Lkáň (Voračovka)

Lobendava - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Lobendava (Bublava)

Lobendava (Luční p.)

Lochočice (Žichlický p.)

Lom (město) - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Lom u Mostu (Lomský p.)

IconLomský p.
IconLomský p.

Lom u Mostu (Loučenský p.)

Lom u Mostu (Radčický p.)

Lomský p. (tok)

IconLomský p.
IconLomský p.

Loubí u Děčína (Labe)

Loubí u Děčína (Ludvíkovický p.)

Loubní p. (tok)

Loubský p. (tok)

Loučenský p. (tok)

Loučky u Verneřic (Bobří p.)

Loučná pod Klínovcem - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Loučná pod Klínovcem (Polava)

Loučná u Lomu (Lomský p.)

Loučná u Lomu (Loučenský p.)

Louchov (Podmileský p.)

Louka u Litvínova - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Louka u Litvínova (Radčický p.)

IconRadčický p.
IconRadčický p.
IconRadčický p.

Lounice (Loupnice)

Lounky (Labe)

Lounky (Úštěcký p.)

Lounky (Záhorecká strouha)

Louny - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Louny (Dobroměřický p.)

Louny (Hrádecký p.)

Louny (Mělecký p.)

Louny (Ohře)

Loupnice (tok)

Lovečkovice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Lovečkovice (Luční p.)

Lovosice (Labe)

Lovosice (město) - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Lovosice (Modla)

Lovosice (Vchynický p.)

Lubenec - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Lubenec (Blšanka)

Lubenec (Struhařský p.)

Luční Chvojno (Žďárský p.)

Luční p. (tok)

IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.
IconLuční p.

Ludvíkovice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Ludvíkovice (Kumpoltický p.)

Ludvíkovice (Labe)

Ludvíkovice (Loubský p.)

Ludvíkovice (Ludvíkovický p.)

Ludvíkovice (Studený p.)

Ludvíkovický p. (tok)

Lukavec - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Lukavec u Lovosic (Labe)

Lukavec u Lovosic (Modla)

Lukohořany (Bažantnice)

Lukohořany (Žejdlík)

Lukov - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Lukov u Bíliny (Modla)

Lukov u Bíliny (Mukovský p.)

Lukov u Bíliny (Pálečský p.)

Lukov u Bíliny (Žejdlík)

Lukov u Úštěku (Ličenický p.)

Lukov u Úštěku (Úštěcký p.)

Lužec (Lybiňský p.)

Lužec (Mlýnecký p.)

Lužec (tok)

Lužec u Petrova Mlýna (Lužecký p.)

Lužecký p. (tok)

Lužice - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Lužice u Mostu (Lužický p.)

Lužický p. (tok)

IconLužický p.
IconLužický p.

Lužnice (tok)

Lužnička (tok)

IconLužnička
IconLužnička

Lužnička. (tok)

Lybiňský p. (tok)

Lysá (Lužecký p.)

Lysec (Bílina)

Lysec (Luční p.)

- M -

Mackov (Bystrý p.)

Mackov (Mackovský p.)

Mackovský p. (tok)

Malá Černoc (Černocký p.)

Malá Černoc (Vlkovský p.)

Malá Ohře (náhon) (tok)

Malá Veleň - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Malá Veleň (Dobrnský p.)

Malá Veleň (Ploučnice)

Malá voda (tok)

Malé Březno - pk 

IconMost
IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Malé Březno (Srpina)

Malé Březno nad Labem (Labe)

Malé Březno nad Labem (Luční p.)

Malé Březno nad Labem (Lužecký p.)

Malé Chvojno (Chvojenský p.)

Malé Chvojno (Klíšský p.)

Malé Žernoseky - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Malé Žernoseky (Labe)

Malé Žernoseky (Milešovský p.)

Malečov - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Malečov (Olešnický p.)

Malečov (Suchý p.)

Malešov u Hoštky (Úštěcký p.)

Malhostice (Bílina)

Malhostice (Bořislavský potok)

Malhostice (Žichlický p.)

Malíč - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Málkov - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Málkov u Chomutova (Hutná)

Málkov u Chomutova (Lideňský p.)

Málkov u Chomutova (Lužnička.)

Málkov u Chomutova (Podkrušnohorský přiv I)

Malměřice (Ležecký p.)

Malměřice (Struhařský p.)

Malměřice (Tisový p.)

Malnice (Hasina)

Malnice (Ohře)

Malodolský p. (tok)

Malšovice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Malšovice (Labe)

Malšovice (Račí p.)

Malý Háj (Lesní p.)

Malý Stožecký p. (tok)

Malý Šachov (Merboltický p.)

Malý Šachov (Ploučnice)

Mandava (tok)

Mariánské Radčice - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Mariánské Radčice (Lomský p.)

Mariánské Radčice (Radčický p.)

IconRadčický p.
IconRadčický p.

Markvartice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Markvartice u Děčína (Bystrá)

Maršov u Krupky (Maršovský p.)

Maršov u Krupky (Unčínský p.)

Maršovský p. (tok)

Martiněves - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Martiněves u Děčína (Jílovský p.)

Martiněves u Děčína (Martiněveský p.)

Martiněves u Libochovic (Mšenský p.)

Martiněveský p. (tok)

Martinovský p. (tok)

Mastířovice (Obrtka)

Mastířovice (Záhorecká strouha)

Mašťov - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Mašťov (Dobřenecký p.)

Mašťov (Dubá I)

Mašťov (Dubá II)

Mašťov (Leska)

Mašťov (Liboc)

Mašťov (Němčanský p.)

Mašťov (Rokelský p.)

Matyáska (tok)

Maxičky (Dubný)

Maxičky (Mlžný p.)

Maxičky (Napajedla)

Maxičky (Ostružník)

Maxičky (Potůčky)

Měděnec - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Měděnec (Hamerský p.)

Měcholupy - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Měcholupy u Žatce (Blšanka)

Měcholupy u Žatce (Želečský p.)

Mělecký p. (tok)

Menhartice u Křimova (Chomutovka)

Merboltice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Merboltice (Merboltický p.)

Merboltický p. (tok)

Měrunice - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Měrunice (Lužický p.)

Metodické pokyny

Meziboří (město) - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Meziboří u Litvínova (Bílý p.)

Meziboří u Litvínova (Divoký p.)

Meziboří u Litvínova (Poustevnický p.)

Meziboří u Litvínova (Radčický p.)

Mezihoří u Chomutova (Bílina)

Mezihoří u Chomutova (Lužec)

Mezná u Hřenska (Dlouhá Bělá)

Mezná u Hřenska (Gross Zschand Bach)

Mezná u Hřenska (Kachní p.)

Mezná u Hřenska (Kamenice)

Mezná u Hřenska (Koutský p.)

Michalovice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Michanická strouha (tok)

Mikulášovice - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Mikulášovice (Bílý p.)

Mikulášovice (Černý p.)

Mikulášovice (Lev. přítok Sebnitz)

Mikulášovice (Mikulášovický p.)

Mikulášovice (Strážný p.)

Mikulášovice (Strouha)

Mikulášovice (Tomášovský p.)

Mikulášovice (Vilémovský p.)

Mikulášovický p. (tok)

Mikulov - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Mikulov v Krušných horách (Bouřlivec)

Mikulov v Krušných horách (Divoká Bystřice)

Mikulov v Krušných horách (Hraniční p.)

Mikulov v Krušných horách (Sklářský p.)

Mikulovice u Vernéřova (Ohře)

Mikulovice u Vernéřova (Prunéřovský p.)

Mikulovice u Vernéřova (přeložka  Hradišťského p.)

Mikulovice u Vernéřova (Suchý p.)

Mikulovice v Krušných horách (Černický p.)

Mikulovice v Krušných horách (Jiřetínský p.)

Mikulovice v Krušných horách (Pachenkovský p.)

Mikulovice v Krušných horách (Šramnický p.)

Mikulovice v Krušných horách (Vesnický p.)

Milá (Bečovský p.)

Milčeves (Radičeveská strouha)

Milešov u Lovosic (Milešovský p.)

Milešov u Lovosic (Pálečský p.)

Milešovský p. (tok)

Milířka (tok)

Milošice (Radičeveská strouha)

Minice (Chomutovka)

Ministerstva

Ministerstvo dopravy

Ministerstvo dopravy, Odbor plavby

IconPlavební správa
IconStátní správa

Ministerstvo obran

IconSprávci drobných vodních toků
IconSprávci drobných vodních toků a nádrží
IconStátní správa

Ministerstvo vnitra

Ministerstvo zdravotnictví

Ministerstvo zemědělství

Ministerstvo životního prostředí

Mírkov (Blanský p.)

Mírkov (Kamenný p.)

Mírkov (Lužecký p.)

Mirošovice (Liběšický p.)

Miřejovice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Miřetice u Klášterce nad Ohří (Klášterecký p.)

Miřetice u Klášterce nad Ohří (Ohře)

Miřetice u Klášterce nad Ohří (Podmileský p.)

Miřetice u Klášterce nad Ohří (Rašovický p.)

Miřetický p. (tok)

Místa omezující odtokové poměry - tabulka

IconMísta omezující odtokové poměry
IconMísta omezující odtokové poměry

Místo - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Místo (Podkrušnohorský přiv I)

Místo (Prunéřovský p.)

Místo (Třebíšský p.)

Místo (Zvonící p.)

Mladé (Široký p.)

Mlékojedy - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Mlékojedy u Litoměřic (Labe)

Mlékojedy u Litoměřic (Ohře)

Mlýnecký p. (tok)

IconMlýnecký p.
IconMlýnecký p.

Mlýny (Bouřlivec)

Mlýny (Mlýnecký p.)

Mlžný p. (tok)

Mnetěš - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Mnetěš (Věšínská strouha)

Mnetěš (Vražkovský p.)

Mnichov u Loun (Hrádecký p.)

Mnichov u Lučního Chvojna (Lužecký p.)

Mnichov u Lučního Chvojna (Žďárský p.)

Mnichovský Týnec (Dobročka)

Mníšek v Krušných horách (Loupnice)

Mníšek v Krušných horách (Svídnice)

MO Ústí nad Labem-město - pk 

MO Ústí nad Labem-Neštěmice - pk 

MO Ústí nad Labem-Severní Terasa - pk 

MO Ústí nad Labem-Střekov - pk 

Močidla (tok)

Modla (tok)

Modlanský p. (tok)

Modlany - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Modlany (Maršovský p.)

Modlany (Modlanský p.)

Modlany (Unčínský p.)

Modlany (Zalužanský p.)

Modrá u Děčína (Červený p.)

Modrá u Děčína (Jílovský p.)

Modrá u Děčína (Liščí p.)

Mohelnice (tok)

Mohelnice u Krupky (Černý p.)

Mohelnice u Krupky (Mohelnice)

Mojžíř (Blanský p.)

Mojžíř (Kamenný p.)

Mojžíř (Labe)

Moldava - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Moldava (Hraniční p.)

Moldava (Jelení p.)

Moldava (Moldavský p.)

Moldava (Oldřišský p.)

Moldava (Sklářský p.)

Moldavský p. (tok)

Moravanka (tok)

Moravany u Dubic (Moravanka)

Most - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Most I (Bílina)

Most I (Mračný p.)

Most II (Bílina)

Mošnice (Obrtka)

Mračný p. (tok)

Mradice (Drahonyšlská stoka (HMZ))

Mradice (Ohře)

Mrsklesy (Modla)

Mrzlice (Mrzlický p.)

Mrzlický p. (tok)

Mstišov (Lesní p.)

Mstišov (Mstišovský p.)

Mstišovský p. (tok)

Mšené lázně - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Mšené-lázně (Hvížďalecký p.)

Mšené-lázně (Mšenský p.)

Mšenský p. (tok)

Muckov (Červený p.)

Mukařov u Úštěku (Úštěcký p.)

Mukoděly (Blšanka)

Mukov (Mrzlický p.)

Mukovský p. (tok)

Mýtinka (Hučivý p.)

- N -

Načetín (Černá)

Načetín (Lesní p.)

Načetín u Kalku (Načetínský p.)

Načetínský p. (tok)

Náčkovice (Luční p.)

Nakléřov (Černý p.)

Nakléřov (Jílovský p.)

Napajedla (tok)

Nařízení vlády

Nebezpečné objekty - tabulka

IconOhrožující objekty
IconKontaminovaná místa a skládky

Nebočady (Labe)

Nebovazy (Hutná)

IconHutná
IconHutná

Nečichy (Dobroměřický p.)

Nehasice (Chomutovka)

Nechvalice u Bystřan (Bystřice)

Němčanský p. (tok)

Němčí u Malečova (Němečský p.)

Němčí u Malečova (Průčelský p.)

Němečský p. (tok)

Nepomyšl - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Nepomyšl (Dolánecký p.)

Nepomyšl (Podhájský p.)

Nepomyšl (Rohozecký p.)

Neprobylice u Kaštic (Dolánecký p.)

Neprůjezdné komunikace

Nerudův p. (tok)

Neštědice (Labe)

Neštědice (Olešnický p.)

Neštěmice (Bahniště)

Neštěmice (Blanský p.)

Neštěmice (Labe)

Neštěmice (Neštěmický p.)

Neštěmický p. (tok)

Nezabylice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Nezabylice (Hačka)

Nezabylice (Chomutovka)

Nížebohy (Tvrdodolská svodnice)

Normy

Nová Chřibská (Matyáska)

Nová Oleška (Bynovecký p.)

Nová Ves - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Nová Ves (Kojetický p.)

Nová Ves (Novoveský p.)

Nová Ves (Průčelský p.)

Nová Ves u Hříškova (Klášterský p.)

Nová Ves u Hříškova (Smolnický p.)

Nová Ves u Křimova (Chomutovka)

Nová Ves u Křimova (Křímovský p.)

Nová Ves u Křimova (Šebestiánka)

Nová Ves u Oseka (Flájský p.)

Nová Ves u Oseka (Tří pánů)

Nová Ves u Podbořan (Dolánecký p.)

Nová Ves u Teplic (Kladrubský p.)

Nová Ves v Horách - pk 

IconLitvínov
IconAbecední seznam PK

Nová Ves v Horách (Pachenkovský p.)

Nová Ves v Horách (Svídnice)

Nová Víska u Domašína (Hradišťský p.)

Nové Dvory - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Nové Dvory u Doksan (Čepel)

Nové Dvory u Doksan (Ohře)

Nové Kopisty (Labe)

Nové Kopisty (Ohře)

Nové Město u Mikulova (Bouřlivec)

Nové Město u Mikulova (Divoká Bystřice)

Nové Město u Mikulova (Flájský p.)

Nové Město u Mikulova (Křižanovský p.)

Nové Město u Mikulova (Mackovský p.)

Nové Město u Mikulova (Moldavský p.)

Nové Město u Mikulova (Sklářský p.)

Nové Modlany (Krupský p.)

Nové Modlany (Modlanský potok)

Nové Modlany (Zalužanský p.)

Nové Sedlo - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Nové Sedlo nad Bílinou (Bílina)

Nové Sedlo u Žatce (Břežanský p.)

Nové Sedlo u Žatce (Ohře)

Novosedlice - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Novosedlice (Bystřice)

Novosedlice (Novosedlický p.)

Novosedlický p. (tok)

Novoveský p. (tok)

Nučnice (Labe)

Nučnice (Úštěcký p.)

Nučničky (Blatenský p.)

Nučničky (Labe)

- O -

obce na území ORP

občasný tok z Radouňského dolu (tok)

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů

Objekty dPP - mapa

Objížďky

Oblastní inspektorát ČIŽP Ústí nad Labem

Oblastní spolek ČČK Děčín

Oblastní spolek ČČK Chomutov

Oblastní spolek ČČK Litoměřice

Oblastní spolek ČČK Louny

Oblastní spolek ČČK Most

Oblastní spolek ČČK Teplice

Oblastní spolek ČČK Ústí nad Labem ZRUŠENÉ!!!

Obora - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Obora u Loun (Ohře)

Obora u Loun (Slavětínský p.)

Obora u Loun (Smolnický p.)

Obrnice - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Obrnice (Bílina)

Obrnice (Srpina)

Obrtka (tok)

Očihov - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Očihov (Blšanka)

Očihov (Očihovecký p.)

Očihov (Valovský p.)

Očihovec (Očihovecký p.)

Očihovecký p. (tok)

Od Nové Teplice (tok)

Odborné subjekty

Odvětvové normy

Ohníč - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Ohníč (Bílina)

Ohrožené objekty - tabulka

Ohrožené objekty na tocích - tabulka

IconVýběr ohrožených objektů podle toků
IconVýběr podle toků

Ohrožené objekty v obcích - tabulka

IconVýběr ohrožených objektů podle obcí
IconVýběr podle obcí
IconEvakuační místa

Ohrožující objekty - tabulka

IconOhrožující objekty
IconKontaminovaná místa a skládky

Ohře (tok)

Okna u Polep (Labe)

Okna u Polep (Úštěcký p.)

Okounov - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Okounov (Hučivý p.)

Okounov (Ohře)

Oldřichov nad Ploučnicí (Ploučnice)

Oldřichov nad Ploučnicí (Valkeřický p.)

Oldřichov u Duchcova (Bouřlivec)

Oldřiš u Moldavy (Oldřišský p.)

Oldřišský p. (tok)

Oleško - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Oleško u Rohatců (Libotenická strouha)

Olešnice u Svádova (Olešnický p.)

Olešnický p. (tok)

Olešnička (tok)

Olšový p. (tok)

Ondřejov u Perštejna (Bočský p.)

Ondřejov u Perštejna (Hučivý p.)

Oparno (Milešovský p.)

Opočno - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Opočno u Loun (Hasina)

Opočno u Loun (Zbrašínský p.)

Orasice (Chožovský p.)

Orasice (Ohře)

Orasín (Bílina)

Organizace podle vybraných kategorií

ORP Bílina - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Česká Lípa - pk 

ORP Děčín - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Chomutov - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Kadaň - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Karlovy Vary - pk 

ORP Kralovice - pk 

ORP Kralupy nad Vltavou - pk 

ORP Litoměřice - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Litvínov - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Louny - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Lovosice - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Mělník - pk 

ORP Most - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Nový Bor - pk 

ORP Ostrov - pk 

ORP Podbořany - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Rakovník - pk 

ORP Roudnice nad Labem - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Rumburk - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Slaný - pk 

ORP Teplice - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Ústí nad Labem - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Varnsdorf - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

ORP Žatec - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconPodřízené povodňové komise
IconAbecední seznam PK

Osecký p. (tok)

Osek - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Osek u Duchcova (Hajský p.)

Osek u Duchcova (Loučenský p.)

Osek u Duchcova (Osecký p.)

Oslovice (Bublava)

Oslovice (Ohře)

Oslovice (Šumburský p.)

Ostré (Hrádecký p.)

Ostrov u Tisé (Ostrovská Bělá)

Ostrovská Bělá (tok)

Ostružník (tok)

Otvice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Otvice (Otvický p.)

Otvický p. (tok)

Ovesná (Dobrnský p.)

- P -

p. Milíře (tok)

p. od Braňan (tok)

p. z Týneckého revíru (tok)

Pachenkovský p. (tok)

Páleč u Milešova (Mukovský p.)

Páleč u Milešova (Pálečský p.)

Pálečský p. (tok)

Panenský p. (tok)

IconPanenský p.
IconPanenský p.

Panenský Týnec - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Panenský Týnec (Úherecký p.)

Pastviny (Donínský p.)

Pastviny u Moldavy (Mackovský p.)

Pátek u Loun (Débeřský p.)

Pátek u Loun (Ohře)

Pátek u Loun (Podšibeniční p.)

Patokryje - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Patokryje (Bílina)

Patokryje (Srpina)

Pavlov u Vernéřova (Podkrušnohorský přiv I)

Pavlov u Vernéřova (Trnitý p.)

PČR - Obvodní oddělení Benešov nad Ploučnicí

PČR - Obvodní oddělení Bílina

PČR - Obvodní oddělení Březno

PČR - Obvodní oddělení Cvikov

PČR - Obvodní oddělení Česká Kamenice

PČR - Obvodní oddělení Česká Lípa

PČR - Obvodní oddělení Děčín - Podmokly

PČR - Obvodní oddělení Doksy

PČR - Obvodní oddělení Dubí

PČR - Obvodní oddělení Duchcov

PČR - Obvodní oddělení Hamr

PČR - Obvodní oddělení Hřensko

PČR - Obvodní oddělení Chlumec

PČR - Obvodní oddělení Chlumec - Policejní stanice Libouchec

PČR - Obvodní oddělení Chomutov - Černovická

PČR - Obvodní oddělení Chomutov - Kamenná

PČR - Obvodní oddělení Chomutov - město

PČR - Obvodní oddělení Jablonné v Podještědí

PČR - Obvodní oddělení Jirkov

PČR - Obvodní oddělení Kadaň

PČR - Obvodní oddělení Klášterec nad Ohří

PČR - Obvodní oddělení Krásná Lípa

PČR - Obvodní oddělení Krásné Březno

PČR - Obvodní oddělení Krupka

PČR - Obvodní oddělení Kryry

PČR - Obvodní oddělení Litvínov

PČR - Obvodní oddělení Louny

PČR - Obvodní oddělení Lovosice

PČR - Obvodní oddělení Meziboří

PČR - Obvodní oddělení Mimoň

PČR - Obvodní oddělení Most

PČR - Obvodní oddělení Most- Zahradní

PČR - Obvodní oddělení Neštěmice

PČR - Obvodní oddělení Nový Bor

PČR - Obvodní oddělení Obrnice

PČR - Obvodní oddělení Podbořany

PČR - Obvodní oddělení Postoloprty

PČR - Obvodní oddělení Prosetice

PČR - Obvodní oddělení Radonice

PČR - Obvodní oddělení Roudnice nad Labem

PČR - Obvodní oddělení Rumburk

PČR - Obvodní oddělení Severní Terasa

PČR - Obvodní oddělení Stráž pod Ralskem

PČR - Obvodní oddělení Střekov

PČR - Obvodní oddělení Šluknov

PČR - Obvodní oddělení Štětí

PČR - Obvodní oddělení Teplice

PČR - Obvodní oddělení Terezín

PČR - Obvodní oddělení Trmice

PČR - Obvodní oddělení Trnovany

PČR - Obvodní oddělení Ústí nad Labem - město

PČR - Obvodní oddělení Valtířov

PČR - Obvodní oddělení Varnsdorf

PČR - Obvodní oddělení Vejprty

PČR - Obvodní oddělení Velký Šenov

PČR - Obvodní oddělení Všebořice

PČR - Obvodní oddělení Žandov

PČR - Obvodní oddělení Žatec

PČR - Policejní stanice Lom

PČR - Policejní stanice Nová Ves v Horách

PČR - policejní stanice Radovesice

Pekelský p. (tok)

Perštejn - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Perštejn (Hučivý p.)

Perštejn (Malodolský p.)

Peruc - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Peruc (Débeřský p.)

Pesvice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Pesvice (Hošnický p.)

Pesvice (Otvický p.)

Pesvice (Srpina)

Pětipsy - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Pětipsy (Hasnický p.)

Pětipsy (Liboc)

Petlery (Klášterecký p.)

Petlery (Široký p.)

Petrohrad - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Petrohrad (Jesenice)

Petrohrad (Luční p.)

Petrohrad (Podvinecký p.)

Petrovice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Petrovice u Chabařovic (Hraniční p.)

Petrovice u Chabařovic (Olšový p.)

Petrovice u Chabařovic (Petrovický p.)

Petrovice u Chabařovic (Rájecký p.)

Petrovice u Chabařovic (Slatina)

Petrovický p. (tok)

Písečný p. (tok)

Písty (Malá Ohře (náhon))

Písty (Ohře)

Písty (Tvrdodolská svodnice)

Píšťany - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Píšťany (Labe)

Plavenský p. (tok)

Ploskovice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Ploskovice (Ploskovický p.)

Ploskovický p. (tok)

Ploučnice (tok)

Pnětluky - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Pnětluky (Stříbrný p.)

Pnětluky (Výrovka)

Pnětluky u Podsedic (Podsedický p.)

Počaply u Terezína (Labe)

Počedělice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Počedělice (Ohře)

Počedělice (Slavětínský p.)

Počeplice (Labe)

Počeradský p. (tok)

Počerady (Jezeř)

Počerady (Počeradský p.)

počet obyvatel ORP

Podbořanský Rohozec - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Podbořanský Rohozec (Dolánecký p.)

Podbořanský Rohozec (Rohozecký p.)

Podbořany - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Podbořany (Dolánecký p.)

Podbořany (Kyselý p.)

Podbradec (Hvížďalecký p.)

Podhájský p. (tok)

Podhora (tok)

Podhorský p. (tok)

Podhůří u Vysoké Pece (Kundratický p.)

Podhůří u Vysoké Pece (Vesnický p.)

Podkrušnohorský přiv I (tok)

Podkrušnohorský přiv II (tok)

Podlešín u Stebna (Podlešínský p.)

Podlešínský p. (tok)

Podlusky (Čepel)

Podmileský p. (tok)

Podmilesy (Podmileský p.)

Podmokly (Bělský p.)

Podmokly (Chrochvický p.)

Podmokly (Jílovský p.)

Podmokly (Labe)

Podmokly (Ostružník)

Podniky povodí

Podsedice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Podsedice (Podsedický p.)

Podsedice (Rosovka)

Podsedice (Voračovka)

Podsedický p. (tok)

Podšibeniční p. (tok)

Podvinecký p. (tok)

Pohorský p. (tok)

Pohořany (Chudoslavický p.)

Pohoří u Malečova (Suchý p.)

Pohraniční (Černá)

Pohraniční (Chomutovka)

Pokratice (Pokratický p.)

Pokratický p. (tok)

Pokutice (Ohře)

Pokutice (Prunéřovský p.)

Poláky (Ohře)

Polava (tok)

Polepy - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Polepy (Blatenský p.)

Polepy (Labe)

Polepy (Obrtka)

Polepy (Úštěcký p.)

Polerady - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Polerady (Bečovský p.)

Polerady (Počeradský p.)

Polerady (Srpina)

Policie

Policie ČR - Obvodní oddělení Litoměřice

Policie ČR - stanice Úštěk

Policie ČR,  Územní odbor Česká Lípa

Policie ČR, Územní odbor Děčín

Policie ČR, Územní odbor Chomutov

Policie ČR, Územní odbor Litoměřice

Policie ČR, Územní odbor Louny

Policie ČR, Územní odbor Most

Policie ČR, Územní odbor Ústí nad Labem

Policie ČR, Územní odbor vnější služby Teplice

Poplze (Evaňský p.)

Poplze (Malá Ohře (náhon))

Poplze (Ohře)

poruchy - telefon

Postoloprty - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Postoloprty (Hasina)

Postoloprty (Chomutovka)

Postoloprty (Ohře)

Postupové doby - mapa

Potočná u Vernéřova (Trnitý p.)

Potůčky (tok)

Poustevnický p. (tok)

Poustka (tok)

použité zkratky

Povodí Hubenova (tok)

Povodí Labe s.p. - provozní středisko Děčín

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Labe s.p. - provozní středisko Litoměřice

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Labe s.p. - provozní středisko Roudnice nad Labem

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Labe, státní podnik

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Labe, státní podnik - vodohospodářský dispečink

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Labe, státní podnik - závod Roudnice nad Labem

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Ohře, s. p., Podnikové ředitelství - Chomutov

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Ohře, s.p. - závod Chomutov

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Ohře, státní podnik - vodohospodářský dispečink

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodí Ohře, státní podnik - Závod Terezín

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Povodňová komise Plzeňského kraje - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconAbecední seznam PK

Povodňová komise Středočeského kraje - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconAbecední seznam PK

Povodňová komise Ústeckého kraje - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňová komise Ústeckého kraje
IconPovodňové komise
IconAbecední seznam PK

Povrly - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Povrly (Bukovský p.)

Povrly (Labe)

Povrly (Lužecký p.)

Požární p. (tok)

Prackovice n/L - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Prackovice nad Labem (Labe)

Proboštov - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Proboštov u Tašova (Homolský p.)

Proboštov u Tašova (Proboštovský p.)

Proboštov u Teplic (Bystřice)

Proboštov u Teplic (Modlanský p.)

Proboštov u Teplic (Přítkovský p.)

Proboštov u Teplic (Račí p.)

Proboštovský p. (tok)

Prosetice (Bystřice)

Prosetín u Dobkovic (Poustka)

Prosmyky (Labe)

Prostřední Žleb (Čertova voda)

Prostřední Žleb (Labe)

Prostřední Žleb (Ludvíkovický p.)

Prostřední Žleb (Ostružník)

Prostřední Žleb (Studený p.)

Protipovodňová opatření - mapa

Průčelský p. (tok)

Prunéřov (Kadaňský p.)

Prunéřov (Podkrušnohorský přiv I)

Prunéřov (Prunéřovský p.)

Prunéřovský p. (tok)

Pryský p. (tok)

Přečaply (Chomutovka)

Předlice (Ždírnický p.)

IconŽdírnický p.
IconŽdírnický p.

Předmět editoru dat

Přední Lhota u Těchlovic (Labe)

Přední Lhota u Těchlovic (Rychnovský p.)

Předonín (Dobřínská strouha)

Předpisy

přeložka  Hradišťského p. (tok)

přeložka Šramnického (tok)

Přerov u Těchlovic (Labe)

Přes rybník Bezovka (tok)

Přestanov - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Přestanov (Důlní p.)

Přestanov (Habartický p.)

Přestavlky - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Přestavlky u Roudnice nad Labem (Tvrdodolská svodnice)

Přibenice (Blšanka)

Přibenice (Ležecký p.)

Příbram pod Bukovou horou (Bobří p.)

Přísečnice (Červený p.)

Přísečnice (Hamerský p.)

Přísečnice (Požární p.)

Přísečnice (Přísečnice)

Přísečnice (tok)

Přítkov (Modlanský p.)

Přítkov (Přítkovský p.)

Přítkovský p. (tok)

Přívalové povodně - tabulka

Přívlaky (Ohře)

Pstružný p. (tok)

IconPstružný p.
IconPstružný p.

Pšov u Podbořan (Radičeveská strouha)

Ptačí p. (tok)

Pyšná (Kundratický p.)

Pyšná (Lužec)

- R -

Račetice - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Račí p. (tok)

IconRačí p.
IconRačí p.

Račice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Račice u Štětí (Labe)

Račiněves - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Račiněves (Račiněveská strouha (občas.))

Račiněveská strouha (občas.) (tok)

Radčický p. (tok)

IconRadčický p.
IconRadčický p.
IconRadčický p.

Radčický p. I (tok)

Radejčín (Radejčínský p.)

Radejčín (Záhořský p.)

Radejčínský p. (tok)

Radenov (Bílina)

Radenov (Malá voda)

Radešín u Lipové (Neštěmický p.)

Radíčeves (Radičeveská strouha)

Radičeveská strouha (tok)

Radní p. (tok)

Radonice - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Radonice nad Ohří (Chožovský p.)

Radonice nad Ohří (Ohře)

Radonice u Kadaně (Dubá I)

Radonice u Kadaně (Hájský p.)

Radonice u Kadaně (Hasnický p.)

Radonice u Kadaně (Liboc)

Radonice u Kadaně (Miřetický p.)

Radonice u Kadaně (Skalní p.)

Radonice u Kadaně (Třebčický p.)

Radonice u Kadaně (Vlkaňský p.)

Radouň u Štětí (občasný tok z Radouňského dolu)

Radouň u Štětí (Obrtka)

Radovesice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Radovesice u Bíliny (Štrbický p.)

Radovesice u Libochovic (Malá Ohře (náhon))

Radovesice u Libochovic (Ohře)

Radovesice u Libochovic (Rosovka)

Rájecký p. (tok)

Rájov u Perštejna (Hučivý p.)

Rájov u Perštejna (Malodolský p.)

rameno Ohře (tok)

Raná - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Raná u Loun (Hrádecký p.)

Rašelinový p. (tok)

Rašov u Litvínova (Bílý p.)

Rašovice u Kalovic (Hrádecký p.)

Rašovice u Klášterce nad Ohří (Ohře)

Rašovice u Klášterce nad Ohří (Rašovický p.)

Rašovice u Klášterce nad Ohří (Široký p.)

Rašovický p. (tok)

Razice (Mrzlický p.)

Razice (Mukovský p.)

Razice (Syčivka)

Reader

revize

Robotnický p. (tok)

Ročov - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Rohozecký p. (tok)

Rochov - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Rochov u Tetčiněvsi (Úštěcký p.)

Rokelský p. (tok)

Rokle - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Rokle (Ohře)

Rokle (Úhošťanský p.)

Rosovka (tok)

Roudnice nad Labem - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Roudnice nad Labem (Čepel)

Roudnice nad Labem (Labe)

Rovné pod Řípem (Čepel)

Rozhled (Bílý p.)

Rozhled (Lesenský p.)

Roztoky nad Labem (Labe)

Rozvodné sítě

Rožanský p. (tok)

Rožany (Dřevíč)

Rožany (Rožanský p.)

Rožná (tok)

Rtyně nad Bílinou - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Rtyně nad Bílinou (Bílina)

Rtyně nad Bílinou (Bořislavský p.)

Rudolice nad Bílinou (Bílina)

Rudolice v Horách (Telčský p.)

Rumburk - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Rumburk (Jiříkovský p.)

Rumburk (Mandava)

Rumburk (Pstružný p.)

Rusová (Červený p.)

Rusová (Požární p.)

Růžodol (Bílina)

Růžodol (Mračný p.)

Růžová - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Růžová (Janovský p.)

Růžová (Kachní p.)

Růžová (Suchá Kamenice)

Růžovský p. (tok)

Rvenice (Chomutovka)

Rybářské organizace

Rybňany (Ohře)

Rybniště - pk 

IconVarnsdorf
IconAbecední seznam PK

Rybniště (Chřibská Kamenice)

Rybniště (Lužnička)

Rybniště (Malý Stožecký p.)

Rybniště (Matyáska)

Rybniště (Stožecký p.)

Rybný p. (tok)

Rychnov u Verneřic (Merboltický p.)

Rychnov u Verneřic (Rychnovský p.)

Rychnovský p. (tok)

IconRychnovský p.
IconRychnovský p.

Ryjice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Ryjice (Neštěmický p.)

Rynartice (Doubický p.)

Rynartice (Chřibská Kamenice)

Rynartice (Studený p.)

Rynartice (Velká Bělá)

Rytina (tok)

Rytířov (Rychnovský p.)

- Ř -

Ředhošť (Hvížďalecký p.)

Ředhošť (Mšenský p.)

Ředitelství České inspekce životního prostředí

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Řehlovice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Řehlovice (Bílina)

Řehlovice (Řehlovický p.)

Řehlovice (Žichlický p.)

Řehlovice (Žimský p.)

Řehlovický p. (tok)

Řepčice (Homolský p.)

Řisuty u Libčevsi (Suchý p.)

Řisuty u Libčevsi (Žejdlík)

- S -

Sabatzerův p. (tok)

Sádecký p. (tok)

Sádek u Deštnice (Sádecký p.)

Samotínský p. (tok)

SČVK a. s.  Oblastní závod Teplice

SČVK a.s., Oblastní závod Most

SČVK a.s., Oblastní závod Ústí nad Labem

Sebuzín (Labe)

Sebuzín (Němečský p.)

Sebuzín (Rytina)

Sebuzín (Tlučeňský p.)

Sedčice (Leska)

Sedčice (Liboc)

Sedlec - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Sedlec u Libochovic (Podsedický p.)

Sedlec u Litoměřic (Široký p.)

Sedlec u Obrnic (Bílina)

Sedlec u Obrnic (Korozlucký p.)

Sedlec u Obrnic (Lužický p.)

Sedlec u Obrnic (Srpina)

Sedlec u Radonic (Dubá I)

Sedlec u Radonic (Dubá II)

Selibice (Ohře)

Semeč (Suchý p.)

Seménkovice (Chomutovka)

Severní (Luční p.)

Severní (Severní p.)

Severní p. (tok)

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Siřejovice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Siřem (Blšanka)

Siřem (Černocký p.)

Skalice u Lovosic (Žejdlík)

Skalice u Žitenic (Močidla)

Skalice u Žitenic (Pokratický p.)

Skalní p. (tok)

IconSkalní p.
IconSkalní p.
IconSkalní p.

Skalský p. (tok)

Skládky - tabulka

Sklářský p. (tok)

Skorotice u Ústí nad Labem (Bílý p.)

Skorotice u Ústí nad Labem (Klíšský p.)

Skršín - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Skršín (Korozlucký p.)

Skršín (Zaječický p.)

Skupice u Postoloprt (Hasina)

Skupice u Postoloprt (Ohře)

Skytaly (Mlýnecký p.)

Skytaly (Podhora)

Skytaly (Vrbičský p.)

Slaniskový p. (tok)

Slatina - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Slatina (tok)

Slatina pod Hazmburkem (Podsedický p.)

Slatina pod Hazmburkem (Rosovka)

Slatinice u Mostu (Slatinický p.)

Slatinický p. (tok)

Slavětín - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Slavětín nad Ohří (Ohře)

Slavětín nad Ohří (Slavětínský p.)

Slavětínský p. (tok)

Slavošov (Lužecký p.)

Smolnice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Smolnice u Loun (Klášterský p.)

Smolnice u Loun (Smolnický p.)

Smolnický p. (tok)

Snědovice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Snědovice (Obrtka)

Sněžnický p. (tok)

Sněžník (Ostružník)

Sněžník (Sněžnický p.)

Sněžník (Sporný p.)

Sobědruhy (Modlanský p.)

Sobědruhy (Přítkovský p.)

Soběchleby u Krupky (Maršovský p.)

Soběchleby u Krupky (Modlanský potok)

Soběchleby u Krupky (Unčínský p.)

Soběchleby u Krupky (Zalužanský p.)

Soběchleby u Podbořan (Blšanka)

Soběchleby u Podbořan (Černocký p.)

Soběnice (Široký p.)

Soběsuky nad Ohří (Ohře)

Sobětice u Výsluní (Prunéřovský p.)

Sobětice u Výsluní (Šebestiánka)

Sobětice u Výsluní (Výslunský p.)

Sobětice u Výsluní (Zvonící p.)

Solany (Bažantnice)

Solany (Rosovka)

Solany (Žejdlík)

Solopysky u Loun (Hasina)

Solopysky u Loun (Lhotecký p.)

souhrnná zpráva po povodni

Souš (Bílina)

SPA na hlásných profilech - tabulka

IconPřehled hlásných profilů povodňové služby kategorie A, B
IconHlásné profily

Sporný p. (tok)

Spořice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Spořice (Hačka)

Spořice (Hutná)

Spořice (Lideňský p.II)

Spořice (Podkrušnohorský přiv I)

Správa a údržba silnic Ústeckého kraje - provoz Litoměřice

Správa a údržba silnic Ústeckého kraje - provoz Ústí n. L.

Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, p.o.

Správa železnic

Správce VD Chřibská

IconSprávci drobných vodních toků
IconSprávci drobných vodních toků a nádrží

Správci a údržba dálnic, silnic a železnic

Správci drobných vodních toků a nádrží

Správci nemovitostí

Správci vodovodů a kanalizací

spuštění programu

IconOdborné pokyny pro provádění hlásné povodňové služby
IconExport dat pro povodňové plány
IconNápověda

Srážkoměrné stanice - tabulka

IconPřehled srážkoměrných stanic
IconSrážkoměrné stanice

Srbice - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Srbice (Modlanský p.)

Srbská Kamenice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Srbská Kamenice (Bynovecký p.)

Srbská Kamenice (Chřibská Kamenice)

Srbská Kamenice (Kamenice)

Srdov (Hraniční p.)

Srdov (Srdovský p.)

Srdovský p. (tok)

Srpina (tok)

Stadice (Bílina)

Stadice (Radejčínský p.)

Stadice (Stadický p.)

Stadice (Žimský p.)

Stadický p. (tok)

Stachov u Blšan (Blšanka)

Staňkovice - pk 

IconLitoměřice
IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Staňkovice (Chudoslavický p.)

Staňkovice (Ploskovický p.)

Staňkovice u Žatce (Černovický p.)

Staňkovice u Žatce (Ohře)

Stará Bohyně (Račí p.)

Stará Ohře (tok)

Stará Oleška (Bynovecký p.)

Stará Oleška (Olešnička)

Staré (Žejdlík)

Staré Hraběcí (Velkošenovský p.)

Staré Hraběcí (Vilémovský p.)

IconVilémovský p.
IconVilémovský p.

Staré Křečany - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Staré Křečany (Mandava)

Starý Šachov - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Starý Šachov (Merboltický p.)

Starý Šachov (Ploučnice)

Starý Týn (Červený p.)

Starý Týn (Držovický p.)

Starý Týn (Ličenický p.)

Státní plavební správa

Státní plavební správa, pobočka Děčín

Státní plavební správa, ředitelství

Stebno - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Stebno u Dubic (Moravanka)

Stebno u Dubic (Újezdský p.)

Stebno u Petrohradu (Jesenice)

Stebno u Petrohradu (Podvinecký p.)

Stekník (Ohře)

Stožecký p. (tok)

Stradonice u Pátku (Débeřský p.)

Stradov u Chabařovic (Habartický p.)

Stradov u Chabařovic (Stradovský p.)

Stradovský p. (tok)

Stránce (Srpina)

Stránky (Blšanka)

Stranná u Nechranic (Ohře)

Straškov (Čepel)

Straškov (Račiněveská strouha (občas.))

Straškov (Věšínská strouha)

Straškov-Vodochody - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Stráž u Křimova (Křímovský p.)

Strážiště u Drahobuze (Úštěcký p.)

Strážky u Habrovic (Bílý p.)

Strážky u Habrovic (Klíšský p.)

Strážky u Křimova (Hačka)

Strážky u Křimova (Hutná)

IconHutná
IconHutná

Strážný p. (tok)

Strkovice (Drahonyšlská stoka (HMZ))

Strkovice (Ohře)

Strojetice u Podbořan (Březnice)

Strouha (tok)

Stroupeč (Ohře)

Struhařský p. (tok)

Strupčice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Strupčice (Hošnický p.)

Strupčice (Srpina)

Střekov (Bílina)

Střekov (Kojetický p.)

Střekov (Labe)

Střekov (Novoveský p.)

Střekov (Stříbrnický p.)

Střelná (Bouřlivec)

Stříbrnický p. (tok)

Stříbrný p. (tok)

IconStříbrný p.
IconStříbrný p.

Střížovice u Snědovic (Obrtka)

Střížovice u Ústí nad Labem (Podhorský p.)

Studánka u Rumburku (Křinice)

Studánka u Rumburku (Zlatý p.)

Studený p. (tok)

IconStudený p.
IconStudený p.
IconStudený p.

Studený u Kunratic (Chřibská Kamenice)

Studený u Kunratic (Studený p.)

Studniční p. (tok)

Suchá Bělá (tok)

Suchá Kamenice (tok)

Suchá u Stebna (Stadický p.)

Suchdol u Křimova (Chomutovka)

Suchdol u Křimova (Křímovský p.)

Suché (Žichlický p.)

Suchý Důl u Klášterce nad Ohří (Donínský p.)

Suchý Důl u Klášterce nad Ohří (Suchý p.)

Suchý p. (tok)

IconSuchý p.
IconSuchý p.
IconSuchý p.

Sukorady (Obrtka)

Sulejovice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Sulejovice (Modla)

Sulejovice (Vchynický p.)

Suletice (Homolský p.)

Suletice (Proboštovský p.)

SÚSÚK - Provoz Děčín

SÚSÚK - provoz Chomutov

SÚSÚK Louny

Sušanský p. (tok)

Sušany (Hošnický p.)

Sušany (Srpina)

Sušany (Sušanský p.)

Sušany (Velemyšleveský p.)

Svádov (Bahniště)

Svádov (Kojetický p.)

Svádov (Labe)

Svahová (Lužec)

Svahová (Telčský p.)

Svahová I (Lesní p.)

Svařenice (Obrtka)

Svařenice (Úštěcký p.)

Světec - pk 

IconBílina
IconAbecední seznam PK

Světec (Bílina)

Světec (Štrbický p.)

Svídnice (tok)

Svinčice (Bílina)

Svinčice (Lužický p.)

Svinčice (Srpina)

Syčivka (tok)

Sýrovice (Radičeveská strouha)

- Š -

Šachov (Poustka)

Šebestiánka (tok)

Šenovský p. (tok)

Šerchov (Bílina)

Šerchov (Březenecký p.)

Šerchov (Malá voda)

Široký p. (tok)

IconŠiroký p.
IconŠiroký p.

Školy a školní jídelny

Škrle (Chomutovka)

Škrle (Velemyšleveský p.)

Šluknov - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Šluknov (Lesní p.)

Šluknov (Rožanský p.)

Šluknov (Stříbrný p.)

Šramnický p. (tok)

Štěpánov u Lukova (Mukovský p.)

Štěpánov u Lukova (Štrbický p.)

Štětí - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Štětí I (Labe)

Štrbice (Štrbický p.)

Štrbický p. (tok)

Šumburský p. (tok)

Šumná u Litvínova (Bílý p.)

- T -

Tašov - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Tašov (Proboštovský p.)

Tatinná (Chomutovka)

Těchlovice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Těchlovice nad Labem (Labe)

Těchlovice nad Labem (Rychnovský p.)

Těchlovice nad Labem (Těchlovický p.)

Těchlovický p. (tok)

Technické služby

Těchobuzice (Chudoslavický p.)

Těchobuzice (Luční p.)

Těchobuzice (Ploskovický p.)

Těchobuzice (Těchobuzický p.)

Těchobuzický p. (tok)

Telce (Skalský p.)

Telce (Vranský p.)

Telčský p. (tok)

Telekomunikace

Telnice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Telnice (Bystrý p.)

Telnice (Černý p.)

Telnice (Rožná)

Telnice (Telnický p.)

Telnický p. (tok)

IconTelnický p.
IconTelnický p.

Teplá u Třebenic (Modla)

Teplice (Bystřice)

Teplice (město) - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Teplice-Trnovany (Bystřice)

Teplice-Trnovany (Modlanský p.)

Teplice-Trnovany (Novosedlický p.)

Terezín - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Terezín (Labe)

Terezín (Ohře)

Terezín (Stará Ohře)

Tetčiněves (Hrádecký p.)

Tetčiněves (Úštěcký p.)

tiráž

Tisá - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Tisá (Olšový p.)

Tisá (Rájecký p.)

Tisá (Tisá)

Tisá (tok)

tísňová volání

Tisový p. (tok)

Tlučeň (Tlučeňský p.)

Tlučeňský p. (tok)

Tomášovský p. (tok)

Touchořiny (Luční p.)

Touchovice (Hasina)

Touchovice (Zbrašínský p.)

Toužetín - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Travčice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Travčice (Labe)

Travčice (Ohře)

Travčice (Stará Ohře)

Travná (tok)

Trmice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Trmice (Bílina)

Trmice (Újezdský p.)

Trmice (Zalužanský p.)

Trmice (Ždírnický p.)

Trnitý p. (tok)

Trnobranský p. (tok)

Trnobrany (Hraniční p.)

Trnovany - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Trnovany u Litoměřic (Močidla)

Trnovany u Žatce (Blšanka)

Trnovany u Žatce (Liběšický p.)

Trnovany u Žatce (Ohře)

Trnovany u Žatce (Radičeveská strouha)

Třebčický p. (tok)

Třebenice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Třebenice (Modla)

Třebíška (Třebíšský p.)

Třebíška (Výslunský p.)

Třebíšský p. (tok)

Třebívlice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Třebívlice (Suchý p.)

Třebívlice (Žejdlík)

Třeboutice (Labe)

Třeboutice (Luční p.)

Třebušice (Bílina)

Třebušice (Hutní p.)

Třebušín - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Třebušín (Luční p.)

Třeskonice (Liběšický p.)

Tří pánů (tok)

Třtěno (Dobročka)

Tuchořice - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Tuchořice (Liběšický p.)

Tušimice (Lužický p.)

Tušimice (Ohře)

Tušimice (Úhošťanský p.)

Tvrdín (Liběšický p.)

Tvrdín (Syčivka)

Tvrdodolská svodnice (tok)

Tvršice (Ohře)

Týniště u Zubrnic (Luční p.)

Typy datových dotazů

- Ú -

Úbočí u Výsluní (Prunéřovský p.)

Úbočí u Výsluní (Zvonící p.)

Ubytování a stravování

Údlice - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Údlice (Chomutovka)

Údlice (Michanická strouha)

Úherce - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Úherce u Panenského Týnce (Úherecký p.)

Úherce u Panenského Týnce (Žerotínský p.)

Úherecký p. (tok)

Úhošť (Donínský p.)

Úhošťanský p. (tok)

Úhošťany (Úhošťanský p.)

Újezdeček - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Újezdeček (Lesní p.)

IconLesní p.
IconLesní p.

Újezdský p. (tok)

ukázky dPP

Úlovice (Klášterský p.)

Unčín u Krupky (Důlní p.)

Unčín u Krupky (Habartický p.)

Unčín u Krupky (Maršovský p.)

Unčín u Krupky (Unčínský p.)

Unčínský p. (tok)

Úpohlavy - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Úpohlavy (Modla)

Úpohlavy (Podsedický p.)

Ústí nad Labem (Bílina)

Ústí nad Labem (Chuderovský p.)

Ústí nad Labem (Klíšský p.)

Ústí nad Labem (Labe)

Ústí nad Labem (statutární město) - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Ústí nad Labem (Stříbrnický p.)

Ústí nad Labem (Ždírnický p.)

Ústřední povodňová komise - pk 

IconPříslušné související povodňové komise
IconPovodňové komise
IconZpůsob vyžádání pomoci při povodni
IconNadřízené povodňové komise

Úštěcký p. (tok)

Úštěk  - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Úštěk (Červený p.)

Úštěk (Loubní p.)

Úštěk (Trnobranský p.)

Úštěk (Úštěcký p.)

Uživatelská mapa

- V -

Vadkovice (Ohře)

Valkeřice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Valkeřice (Dolský p.)

Valkeřice (Merboltický p.)

Valkeřice (Ploučnice)

Valkeřice (Valkeřický p.)

Valkeřický p. (tok)

Valov (Valovský p.)

Valovský p. (tok)

Valtířov nad Labem (Kamenný p.)

Valtířov nad Labem (Labe)

Vaňov (Labe)

Vaňov (Podlešínský p.)

Varnsdorf - pk 

IconVarnsdorf
IconAbecední seznam PK

Varnsdorf (Gerhuský p.)

Varnsdorf (Karlovský p.)

Varnsdorf (Mandava)

Varnsdorf (Zaječický p.)

Varnsdorf (Zlatý p.)

Varvažov u Telnice (Černý p.)

Varvažov u Telnice (Telnický p.)

IconTelnický p.
IconTelnický p.

Varvažov u Telnice (Ždírnický p.)

VD Stráž pod Ralskem

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

VD Všechlapy

IconSprávci povodí a významných vodních toků
IconPodniky povodí

Vědlice (Úštěcký p.)

Vědomice - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Vědomice (Dobřínská strouha)

Vědomice (Labe)

Vejprtský p. (tok)

Vejprty - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Vejprty (Polava)

Vejprty (Vejprtský p.)

Velebudice (Luční p.)

Velemín - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Velemín (Luční p.)

Velemín (Milešovský p.)

Velemyšleves - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Velemyšleves (Chomutovka)

Velemyšleves (Velemyšleveský p.)

Velemyšleveský p. (tok)

Velešice u Hoštky (Obrtka)

Veletice (Blšanka)

Velichov u Žatce (Ohře)

Veliká Ves - pk 

IconKadaň
IconAbecední seznam PK

Veliká Ves (Dubá II)

Veliká Ves (Třebčický p.)

Velká Bělá (tok)

Velká Bukovina - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Velká Bukovina (Bukovinský p.)

Velká Bukovina (Vrbový p.)

Velká Černoc (Černocký p.)

Velká Černoc (Vlkovský p.)

Velká Lesná (Rašovický p.)

Velká Veleň (Kamenička)

Velké Březno - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Velké Březno (Homolský p.)

Velké Březno (Labe)

Velké Březno (Olešnický p.)

Velké Chvojno - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Velké Chvojno (Chvojenský p.)

Velké Chvojno (Klíšský p.)

Velké Chvojno (Žďárský p.)

Velké Žernoseky - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Velké Žernoseky (Labe)

Velké Žernoseky (Milešovský p.)

Velkošenovský p. (tok)

Velký Hubenov (Obrtka)

Velký Hubenov (Povodí Hubenova)

Velký Šenov - pk 

IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Velký Šenov (Liščí p.)

Velký Šenov (Mikulášovický p.)

Velký Šenov (Velkošenovský p.)

Velký Šenov (Vilémovský p.)

IconVilémovský p.
IconVilémovský p.

Velký Újezd u Litoměřic (Luční p.)

Velký Újezd u Litoměřic (Ploskovický p.)

Velký Újezd u Litoměřic (Široký p.)

Veltěže - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Veltěže (Ohře)

Veltěže (Smolnický p.)

Velvěty (Bílina)

Velvěty (Bystřice)

Verneřice - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Verneřice (Bobří p.)

Verneřice u Hrobu (Bouřlivec)

Verneřice u Hrobu (Mlýnecký p.)

Vernéřov (Hradišťský p.)

Vernéřov (Podkrušnohorský přiv I)

Vernéřov (Podmileský p.)

Vernéřov (Prunéřovský p.)

Vernéřov (přeložka  Hradišťského p.)

Vernéřov (Trnitý p.)

Veřejná správa

Vesce u Drahonic (Mlýnecký p.)

Vesce u Drahonic (Vrbičský p.)

Veselé - pk 

IconDěčín
IconAbecední seznam PK

Veselé (Bystrá)

Veselé (Olešnička)

Vesnický p. (tok)

Věšínská strouha (tok)

Veterinární asanační podniky

Veterinární správa

Větrov u Krásného Lesa (Černý p.)

Větrov u Krásného Lesa (Telnický p.)

Větrov u Krásného Lesa (Větrovský p.)

Větrovský p. (tok)

Vchynice - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Vchynice (Vchynický p.)

Vchynický p. (tok)

Vidhostice (Lybiňský p.)

Vidhostice (Mlýnecký p.)

Vikletice (Ohře)

Vilémov - pk 

IconKadaň
IconRumburk
IconAbecední seznam PK

Vilémov u Kadaně (Hasnický p.)

Vilémov u Kadaně (Liboc)

Vilémov u Kadaně (Skalní p.)

Vilémov u Šluknova (Liščí potok)

Vilémov u Šluknova (Mikulášovický p.)

Vilémov u Šluknova (Vilémovský p.)

IconVilémovský p.
IconVilémovský p.

Vilémovský p. (tok)

IconVilémovský p.
IconVilémovský p.
IconVilémovský p.

Vilsnice (Kamenička)

Vilsnice (Labe)

Vilsnice (Račí p.)

Vinaře u Kadaně (Hasnický p.)

Vinaře u Kadaně (Skalní p.)

Vinařice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Vinařice u Loun (p. z Týneckého revíru)

Vinařice u Loun (Smolnický p.)

Vinné (Kotelický p.)

Vinné (Luční p.)

Vintířov u Radonic (Hájský p.)

Vintířov u Radonic (Hasnický p.)

Vintířov u Radonic (Růžovský p.)

Vintířov u Radonic (Vintířovský p.)

IconVintířovský p.
IconVintířovský p.

Vintířovský p. (tok)

IconVintířovský p.
IconVintířovský p.

Vítkovice u Lubence (Struhařský p.)

Vítov u Velkého Března (Homolský p.)

Vítov u Velkého Března (Olešnický p.)

Vítov u Velkého Března (Suchý p.)

Vlastislav - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Vlastislav (Modla)

Vlčí Hora (Křinice)

Vlčí Hora (Vlčí p.)

Vlčí p. (tok)

IconVlčí p.
IconVlčí p.

Vlčí u Chlumčan (Cítolibský p.)

Vlčí u Chlumčan (Smolnický p.)

Vlčí u Chlumčan (Vlčí p.)

Vlkaňský p. (tok)

Vlkovský p. (tok)

Vodní díla - tabulka

IconVodní díla I.–III. kategorie
IconDalší vybraná vodní díla

VODNÍ DÍLA - TBD a.s.

Vodní toky a díla - mapa

Vodochody (Čepel)

Vojenská velitelství a úřady

Vojnice u Koštic (Hluboká svodnice)

Vojnice u Koštic (Žejdlík)

Vojničky (Hnojnický p.)

Vojničky (Suchý p.)

Vojničky (Žejdlík)

Vojnín (Liboc)

Volenice u Počedělic (Débeřský p.)

Volenice u Počedělic (Ohře)

Volenice u Počedělic (Podšibeniční p.)

Volevčice - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Volevčice (Počeradský p.)

Volevčice (Srpina)

Volyně u Výsluní (Prunéřovský p.)

Volyně u Výsluní (Třebíšský p.)

Volyně u Výsluní (Výslunský p.)

Voračovka (tok)

Vranský p. (tok)

Vražkov - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Vražkov (Čepel)

Vražkov (Vražkovský p.)

Vražkovský p. (tok)

Vrbice - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Vrbice u Mšeného-lázní (Mšenský p.)

Vrbice u Roudnice nad Labem (Obrtka)

Vrbice u Roudnice nad Labem (Úštěcký p.)

Vrbice u Roudnice nad Labem (Záhorecká strouha)

Vrbičany - pk 

IconLovosice
IconAbecední seznam PK

Vrbička (Mlýnecký p.)

Vrbička (Vrbičský p.)

Vrbičský p. (tok)

Vrbka u Postoloprt (Chomutovka)

Vrbka u Roudníčku (Hvížďalecký p.)

Vrbka u Roudníčku (Mšenský p.)

Vrbno nad Lesy - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Vrbový p. (tok)

Vrchoslav (Krupský potok)

Vrchoslav (Přítkovský p.)

Vrchoslav (Vrchoslavský p.)

Vrchoslav (Zalužanský p.)

Vrchoslavský p. (tok)

Vroutek - pk 

IconPodbořany
IconAbecední seznam PK

Vroutek (Blšanka)

Vroutek (Mlýnecký p.)

Vroutek (Podhora)

Vroutek (Valovský p.)

Vrskmaň - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Vrskmaň (Otvický p.)

Vršovice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Vršovice u Loun (Ohře)

Vršovice u Loun (Smolnický p.)

Vrutice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Vrutice (Blatenský p.)

Vrutice (Úštěcký p.)

Všebořice (Podhorský p.)

Všehrdy - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Všehrdy (Hačka)

Všechlapy u Libčevsi (Hrádecký p.)

Všechlapy u Zabrušan (Bouřlivec)

Všechlapy u Zabrušan (Kladrubský p.)

Všemily (Chřibská Kamenice)

Všemily (Kamenice)

Všemily (Velká Bělá)

Všestudy - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Všestudy (Hošnický p.)

Všestudy (Sušanský p.)

Vtelno (Srpina)

Vtelno (Zaječický p.)

Vyhlášená záplavová území - tabulka

IconStanovená záplavová území v Ústeckém kraji
IconZáplavová území

Vyhlášky

Vykmanov u Měděnce (Bočský p.)

Vykmanov u Měděnce (Hučivý p.)

Výrovka (tok)

Výsluní - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Výsluní (Černá)

Výsluní (Prunéřovský p.)

Výsluní (Šebestiánka)

Výsluní (Výslunský p.)

Výslunský p. (tok)

Vysočanská svodnice (občas.) (tok)

Vysočany u Chomutova (Černovický p.)

Vysočany u Chomutova (Vysočanská svodnice (občas.))

Vysoká Jedle (Lužnička.)

Vysoká Jedle (Prunéřovský p.)

Vysoká Jedle (Výslunský p.)

Vysoká Lípa (Hraniční p.)

Vysoká Lípa (Jetřichovický p.)

Vysoká Lípa (Kamenice)

Vysoká Lípa (Koutský p.)

Vysoká Lípa (Křinice)

Vysoká Lípa (Velká Bělá)

Vysoká Pec - pk 

IconChomutov
IconAbecední seznam PK

Vysoká Pec (Kundratický p.)

Vysoká Pec (Podkrušnohorský přiv II)

Vysoká Pec (Vesnický p.)

Vysoká u Chomutova (Lideňský p.)

Vysoká u Chomutova (Prunéřovský p.)

Výškov - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Výškov u Počerad (Jezeř)

Výškov u Počerad (Počeradský p.)

Významné vodní toky - tabulka

- Z -

Zabrušany - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Zabrušany (Bouřlivec)

Záhorecká strouha (tok)

Zahořany u Litoměřic (Luční p.)

Záhořský p. (tok)

Zaječice u Bečova (Zaječický p.)

Zaječický p. (tok)

IconZaječický p.
IconZaječický p.

Základní mapa

Zákony

Zákoutí (Bílina)

Zákoutí (Bílý p.)

Zálezly (Chomutovka)

Zálezly (Velemyšleveský p.)

Zalužanský p. (tok)

IconZalužanský p.
IconZalužanský p.

Záluží - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Záluží u Litvínova (Bílý p.)

IconBílý p.
IconBílý p.

Záluží u Roudnice nad Labem (Labe)

Zálužice - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Zálužice nad Ohří (Blšanka)

Zálužice nad Ohří (Ohře)

Záplavová území - mapa

Záplavová území - tabulka

IconStanovená záplavová území v Ústeckém kraji
IconZáplavová území

Zásada u Kadaně (Donínský p.)

Zásada u Kadaně (Ohře)

Zásada u Kadaně (Suchý p.)

Zásobování

Zbrašín - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Zbrašín (Zbrašínský p.)

Zbrašínský p. (tok)

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, p. o.

Zdravotnictví

Zelená (Lideňský p.)

Zelená (Lužnička.)

Zelená (Podkrušnohorský přiv I)

Zimoř (Hraniční p.)

Zimoř (Loubní p.)

Zimoř (Trnobranský p.)

zkratky

Zlatý p. (tok)

zpracovatel

Zubrnice - pk 

IconÚstí nad Labem
IconAbecední seznam PK

Zubrnice (Luční p.)

Zubrnice (Zubrnický p.)

Zubrnický p. (tok)

Zvonící p. (tok)

- Ž -

Žabokliky (Liboc)

Žabovřesky nad Ohří - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Žabovřesky nad Ohří (Ohře)

Žalanský p. (tok)

Žalany - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Žalany (Bořislavský p.)

Žalany (Žalanský p.)

Žalhostice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Žalhostice (Labe)

Žandov u Chlumce (Chlumecký p.)

Žandov u Chlumce (Ždírnický p.)

Žatec - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Žatec (Černovický p.)

Žatec (Liboc)

Žatec (Ohře)

Žatec (Radičeveská strouha)

Žďár u Velkého Chvojna (Klíšský p.)

Žďár u Velkého Chvojna (Žďárský p.)

Žďárský p. (tok)

Ždírnický p. (tok)

IconŽdírnický p.
IconŽdírnický p.

Žejdlík (tok)

Želeč u Žatce (Želečský p.)

Želečský p. (tok)

Želechovice (Modla)

Želenice - pk 

IconMost
IconAbecední seznam PK

Želenice u Mostu (Bílina)

Želenice u Mostu (Liběšický p.)

Želenice u Mostu (p. od Braňan)

Želénky (Bílina)

Želénky (Bouřlivec)

Želénky (Ledvický p.)

Želevice (Ohře)

Železná u Libořic (Blšanka)

Železná u Libořic (Želečský p.)

Želkovice - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Želkovice u Loun (Suchý p.)

Žerotín - pk 

IconLouny
IconAbecední seznam PK

Žerotín u Panenského Týnce (Samotínský p.)

Žerotín u Panenského Týnce (Žerotínský p.)

Žerotínský p. (tok)

Žežice u Chuderova (Neštěmický p.)

Žežice u Chuderova (Pekelský p.)

Židovice - pk 

IconRoudnice nad Labem
IconAbecední seznam PK

Židovice nad Labem (Čepel)

Židovice nad Labem (Labe)

Židovice u Bečova (Srpina)

Židovice u Hnojnic (Hnojnický p.)

Žichlice u Modlan (Žichlický p.)

Žichlický p. (tok)

Žichov (Lužický p.)

Žim - pk 

IconTeplice
IconAbecední seznam PK

Žim (Řehlovický p.)

Žim (Sabatzerův p.)

Žim (Záhořský p.)

Žim (Žimský p.)

Žimský p. (tok)

Žitenice - pk 

IconLitoměřice
IconAbecední seznam PK

Žitenice (Močidla)

Žiželice - pk 

IconŽatec
IconAbecední seznam PK

Žiželice u Žatce (Černovický p.)