|
<< Klikněte pro zobrazení obsahu >> INTERNÍ VERZE [Úvodní stránka] Věcná část > Hlásné profily > Přehled hlásných profilů povodňové služby kategorie A, B |
Tabulka obsahuje hlásné profily kategorie A nebo B vybrané pro povodňový plán.
Přehled hlásných profilů kategorie C v přílohách: Hlásné profily kategorie C na tocích, Hlásné profily kategorie C podle obcí
tok |
kategorie: název |
profil ID |
stupeň |
stav |
průtok |
ORP |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bílina: ř. km 35,214 |
A: Bílina |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
|
|
Bílina |
2. SPA |
|
|
||||
3. SPA |
|
|
||||
Bílina: ř. km 3,8 |
A: Trmice |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
170 |
16,6 |
Ústí nad Labem |
2. SPA |
190 |
22,6 |
||||
3. SPA |
230 |
37 |
||||
Bílý p.: ř. km 1 |
B: Záluží |
|
1. SPA |
63 |
3,5 |
Litvínov |
2. SPA |
|
6 |
||||
3. SPA |
|
10 |
||||
Flájský p.: ř. km 0,5 |
B: Český Jiřetín |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
70 |
3,2 |
Litvínov |
2. SPA |
90 |
6,5 |
||||
3. SPA |
100 |
8,3 |
||||
Chomutovka: ř. km 36,9 |
B: Třetí Mlýn |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
80 |
7,7 |
Chomutov |
2. SPA |
100 |
13,1 |
||||
3. SPA |
130 |
22,1 |
||||
Jílovský p.: ř. km 14 |
B: Libouchec |
|
1. SPA |
100 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
140 |
|
||||
3. SPA |
170 |
|
||||
Kamenice: ř. km 13,5 |
B: Srbská Kamenice |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
120 |
21,7 |
Děčín |
2. SPA |
145 |
30,7 |
||||
3. SPA |
160 |
36,1 |
||||
Kamenice: ř. km 1,23 |
A: Hřensko |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
80 |
17,1 |
Děčín |
2. SPA |
110 |
27,9 |
||||
3. SPA |
140 |
40,4 |
||||
Labe: ř. km 790,77 |
B: Litoměřice |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
250 |
|
Litoměřice |
2. SPA |
320 |
|
||||
3. SPA |
380 |
|
||||
Labe: ř. km 765,96 |
A: Ústí nad Labem |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
450 |
810 |
Ústí nad Labem |
2. SPA |
530 |
1 040 |
||||
3. SPA |
600 |
1 260 |
||||
Labe: ř. km 740,52 |
B: Děčín |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
400 |
763 |
Děčín |
2. SPA |
490 |
1 070 |
||||
3. SPA |
560 |
1 330 |
||||
Loupnice: ř. km 6 |
B: VD Janov |
|
1. SPA |
50 |
1,5 |
Litvínov |
2. SPA |
55 |
1,8 |
||||
3. SPA |
70 |
2,7 |
||||
Mandava: ř. km 11,6 |
B: Rumburk |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
110 |
13 |
Rumburk |
2. SPA |
130 |
16,4 |
||||
3. SPA |
150 |
19,9 |
||||
Mandava: ř. km 2,1 |
B: Varnsdorf |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
90 |
|
Varnsdorf |
2. SPA |
110 |
|
||||
3. SPA |
130 |
|
||||
Ohře: ř. km 133,5 |
B: Klášterec nad Ohří |
|
1. SPA |
|
180 |
Kadaň |
2. SPA |
|
350 |
||||
3. SPA |
|
500 |
||||
Ohře: ř. km 98,9 |
A: Stranná |
|
1. SPA |
150 |
139 |
Chomutov |
2. SPA |
175 |
184 |
||||
3. SPA |
190 |
216 |
||||
Ohře: ř. km 87,6 |
B: Žatec |
|
1. SPA |
250 |
326 |
Žatec |
2. SPA |
500 |
|
||||
3. SPA |
700 |
|
||||
Ohře: ř. km 53,4 |
A: Louny |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
400 |
160 |
Louny |
2. SPA |
440 |
197 |
||||
3. SPA |
490 |
250 |
||||
Ploučnice: ř. km 10,9 |
A: Benešov nad Ploučnicí |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
140 |
45,2 |
Děčín |
2. SPA |
170 |
74 |
||||
3. SPA |
190 |
94 |
||||
Úštěcký p.: ř. km 11,8 |
B: Vědlice |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
100 |
16,9 |
Litoměřice |
2. SPA |
140 |
29,6 |
||||
3. SPA |
180 |
43,1 |
úsek: |
SPA nejsou stanoveny |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
|
|
2. SPA: |
|
|
3. SPA: |
|
|
popis: |
, levý břeh |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Bílina |
|
ORP: |
Bílina |
|
S-JTSK: |
-781 249 -985 201 |
|
GPS: |
50.5535N 13.7727E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Koštov - Trmice |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
170 |
16,6 |
2. SPA: |
190 |
22,6 |
3. SPA: |
230 |
37 |
popis: |
u lávky pro pěší, levý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Trmice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-763 382 -977 291 |
|
GPS: |
50.6469N 14.0064E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
63 |
3,5 |
2. SPA: |
|
6 |
3. SPA: |
|
10 |
popis: |
celý tok |
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
obec: |
Horní Jiřetín |
|
ORP: |
Litvínov |
|
S-JTSK: |
-793 684 -983 178 |
|
GPS: |
50.5551N 13.5949E (mapy.com) |
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
70 |
3,2 |
2. SPA: |
90 |
6,5 |
3. SPA: |
100 |
8,3 |
popis: |
cca 200 m nad státní hranicí, pravý břeh |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Český Jiřetín |
|
ORP: |
Litvínov |
|
S-JTSK: |
-794 752 -965 897 |
|
GPS: |
50.7074N 13.5439E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
80 |
7,7 |
2. SPA: |
100 |
13,1 |
3. SPA: |
130 |
22,1 |
popis: |
u mostku, pravý břeh |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Blatno |
|
ORP: |
Chomutov |
|
S-JTSK: |
-813 119 -986 545 |
|
GPS: |
50.4992N 13.3309E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
100 |
|
2. SPA: |
140 |
|
3. SPA: |
170 |
|
popis: |
celý tok |
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
provozovatel: |
OÚ Libouchec |
|
obec: |
Libouchec |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-759 199 -965 347 |
|
GPS: |
50.7585N 14.0411E (mapy.com) |
|
úsek: |
po soutok s Chřibskou Kamenicí |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
120 |
21,7 |
2. SPA: |
145 |
30,7 |
3. SPA: |
160 |
36,1 |
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Srbská Kamenice |
|
ORP: |
Děčín |
|
S-JTSK: |
-736 667 -962 283 |
|
GPS: |
50.814N 14.3515E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
od ústí Chřibské Kamenice - ústí do Labe |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
80 |
17,1 |
2. SPA: |
110 |
27,9 |
3. SPA: |
140 |
40,4 |
popis: |
u silničního mostku, pravý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
obec: |
Hřensko |
|
ORP: |
Děčín |
|
S-JTSK: |
-742 715 -954 719 |
|
GPS: |
50.8738N 14.2516E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
od ústí Ohře po hranici správního obvodu obce Litoměřice |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
250 |
|
2. SPA: |
320 |
|
3. SPA: |
380 |
|
popis: |
pod silničním mostem, pravý břeh |
|
poznámka: |
[HPPS_CHMI]*Ztotožněno s HPPS 10/2025) |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Praha |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Mlékojedy |
|
ORP: |
Litoměřice |
|
S-JTSK: |
-757 825 -991 431 |
|
GPS: |
50.5281N 14.1123E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
od ústí Ohře po státní hranici |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
450 |
810 |
2. SPA: |
530 |
1 040 |
3. SPA: |
600 |
1 260 |
popis: |
čerpací stanice Vaňov, ca 220 m nad mostem, levý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Praha |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-760 748 -976 882 |
|
GPS: |
50.6539N 14.0425E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
od ústí Ploučnice do Labe v Děčíně po ústí Kamenice v Hřensku |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
400 |
763 |
2. SPA: |
490 |
1 070 |
3. SPA: |
560 |
1 330 |
popis: |
130 m pod Tyršovým mostem, pravý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Praha |
|
stav: |
||
obec: |
Děčín |
|
ORP: |
Děčín |
|
S-JTSK: |
-747 077 -964 429 |
|
GPS: |
50.7819N 14.2094E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
50 |
1,5 |
2. SPA: |
55 |
1,8 |
3. SPA: |
70 |
2,7 |
popis: |
celý tok |
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
obec: |
Litvínov |
|
ORP: |
Litvínov |
|
S-JTSK: |
-795 243 -976 835 |
|
GPS: |
50.6095N 13.5599E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Lávka Dělnická - státní hranice |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
110 |
13 |
2. SPA: |
130 |
16,4 |
3. SPA: |
150 |
19,9 |
popis: |
ul. Vojtěcha Kováře, pravý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
obec: |
Rumburk |
|
ORP: |
Rumburk |
|
S-JTSK: |
-719 102 -949 923 |
|
GPS: |
50.9455N 14.5749E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Varnsdorf - státní hranice |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
90 |
|
2. SPA: |
110 |
|
3. SPA: |
130 |
|
popis: |
Tiskařská ulice - garáže, levý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Varnsdorf |
|
ORP: |
Varnsdorf |
|
S-JTSK: |
-715 955 -954 781 |
|
GPS: |
50.906N 14.6285E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
ústí Bystřice - VD Nechranice |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
|
180 |
2. SPA: |
|
350 |
3. SPA: |
|
500 |
popis: |
na jezu v Klášterci, pravý břeh |
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
obec: |
Klášterec nad Ohří |
|
ORP: |
Kadaň |
|
S-JTSK: |
-825 829 -997 623 |
|
GPS: |
50.3834N 13.1777E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
VD Nechranice odtok - ústí Chomutovky |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
150 |
139 |
2. SPA: |
175 |
184 |
3. SPA: |
190 |
216 |
popis: |
VD Nechranice odtok - ústí Chomutovky |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
obec: |
Březno |
|
ORP: |
Chomutov |
|
S-JTSK: |
-807 245 -1 002 155 |
|
GPS: |
50.3683N 13.4456E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
ústí Libockého potoka - ústí Chomutovky |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
250 |
326 |
2. SPA: |
500 |
|
3. SPA: |
700 |
|
popis: |
300 m nad silničním mostem, pravý břeh |
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
obec: |
Žatec |
|
ORP: |
Žatec |
|
S-JTSK: |
-801 084 -1 006 668 |
|
GPS: |
50.3364N 13.5407E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
říční kilometr 80,0 až 32,0 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
400 |
160 |
2. SPA: |
440 |
197 |
3. SPA: |
490 |
250 |
popis: |
u loutkového divadla, pravý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Louny |
|
ORP: |
Louny |
|
S-JTSK: |
-782 190 -1 007 046 |
|
GPS: |
50.3579N 13.8041E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Starý Šachov 18,647 ? ústí do Labe 0,000 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
140 |
45,2 |
2. SPA: |
170 |
74 |
3. SPA: |
190 |
94 |
popis: |
pod silničním mostem, levý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Benešov nad Ploučnicí |
|
ORP: |
Děčín |
|
S-JTSK: |
-740 709 -970 076 |
|
GPS: |
50.7396N 14.3099E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
100 |
16,9 |
2. SPA: |
140 |
29,6 |
3. SPA: |
180 |
43,1 |
popis: |
naproti čp. 69 pod silničním mostkem, pravý břeh |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře Chomutov |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Úštěk |
|
ORP: |
Litoměřice |
|
S-JTSK: |
-741 528 -993 874 |
|
GPS: |
50.5267N 14.3447E (mapy.com) |
|
|
|
|
Záznamy jsou tříděny podle zadaného pořadí. Kompletní údaje jsou k dispozici ve výpisu z databáze.
Evidenční listy hlásných profilů jsou k dispozici v samostatném adresáři lokální instalace plánu a v tiskové sestavě tvoří samostatnou přílohu. Aktualizaci evidenčních listů si uživatel zajišťuje samostatně.
Tabulka obsahuje 20 záznamů, byla aktualizována z databáze dne 22.05.2026
stránka b_ab.htm aktualizována: 09.01.2025, publikována: 22.05.2026