|
<< Klikněte pro zobrazení obsahu >> Hlásné profily |
Aktuální stavy: hlásné profily, srážkoměrné stanice, radar
Výpis aktuálních údajů z databáze POVIS pro: Povodňový plán ORP Ústí nad Labem – sestava
tok |
kategorie: název |
profil ID |
stupeň |
stav |
průtok |
ORP |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bílina: ř. km 9,4 |
C: Řehlovice (Stadice) |
|
1. SPA |
130 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
160 |
|
||||
3. SPA |
190 |
|
||||
Bílina: ř. km 3,8 |
A: Trmice |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
170 |
16,6 |
Ústí nad Labem |
2. SPA |
190 |
22,6 |
||||
3. SPA |
230 |
37 |
||||
Bílina: ř. km |
C: Ústí nad Labem |
|
1. SPA |
|
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
|
|
||||
3. SPA |
|
|
||||
Bílý potok: ř. km 3 |
C: Ústí n. Labem (Habrovice I.) |
|
1. SPA |
65 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
70 |
|
||||
3. SPA |
80 |
|
||||
Bílý potok: ř. km 1,8 |
C: Ústí n. Labem (Habrovice II.) |
|
1. SPA |
60 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
70 |
|
||||
3. SPA |
90 |
|
||||
Chuderovský potok: ř. km 2 |
C: Chuderov |
|
1. SPA |
40 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
50 |
|
||||
3. SPA |
65 |
|
||||
Jílovský p.: ř. km 14,3 |
C: Libouchec (Jílovský potok) |
|
1. SPA |
110 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
150 |
|
||||
3. SPA |
180 |
|
||||
Jílovský p.: ř. km 14 |
B: Libouchec |
|
1. SPA |
100 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
140 |
|
||||
3. SPA |
170 |
|
||||
Kamenný p.: ř. km 758,66 |
C: C1 Mojžíř |
|
1. SPA |
450 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
530 |
|
||||
3. SPA |
600 |
|
||||
Klíšský potok: ř. km 10,9 |
C: Velké Chvojno (Žďár) |
|
1. SPA |
110 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
130 |
|
||||
3. SPA |
150 |
|
||||
Kojetický potok: ř. km 2,7 |
C: Kojetice |
|
1. SPA |
50 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
60 |
|
||||
3. SPA |
70 |
|
||||
Labe: ř. km 836,65 |
A: Mělník |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
400 |
815 |
Mělník |
2. SPA |
500 |
1 190 |
||||
3. SPA |
550 |
1 410 |
||||
Labe: ř. km 765,96 |
A: Ústí nad Labem |
stav: ověřený ČHMÚ |
1. SPA |
450 |
810 |
Ústí nad Labem |
2. SPA |
530 |
1 040 |
||||
3. SPA |
600 |
1 260 |
||||
Luční potok: ř. km 4,9 |
C: Zubrnice |
|
1. SPA |
60 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
70 |
|
||||
3. SPA |
80 |
|
||||
Lužecký p.: ř. km 1,74 |
C: Povrly |
|
1. SPA |
55 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
70 |
|
||||
3. SPA |
80 |
|
||||
nepojmenovaný (145030002200): ř. km 4,74 |
C: Povrly (Lužec) |
|
1. SPA |
60 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
90 |
|
||||
3. SPA |
120 |
|
||||
Olešnický p.: ř. km 6,47 |
C: Malečov |
|
1. SPA |
|
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
20 |
|
||||
3. SPA |
10 |
|
||||
Olešnický potok: ř. km 2 |
C: Ústí nad Labem (Olešnice) |
|
1. SPA |
90 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
105 |
|
||||
3. SPA |
125 |
|
||||
Petrovický p.: ř. km 5,43 |
C: Petrovice (Petrovický potok) |
|
1. SPA |
50 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
70 |
|
||||
3. SPA |
90 |
|
||||
Radejčínský p.: ř. km 3,15 |
C: Habrovany |
|
1. SPA |
30 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
60 |
|
||||
3. SPA |
90 |
|
||||
Tisá: ř. km 3,43 |
C: Tisá |
|
1. SPA |
310 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
320 |
|
||||
3. SPA |
350 |
|
||||
Tlučenský potok: ř. km 1,3 |
C: Sebuzín |
|
1. SPA |
55 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
70 |
|
||||
3. SPA |
85 |
|
||||
Trojhorský p.: ř. km 6,79 |
C: Malečov (Rýdeč) |
|
1. SPA |
|
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
20 |
|
||||
3. SPA |
10 |
|
||||
Zubrnický potok: ř. km 0,9 |
C: Zubrnice |
|
1. SPA |
45 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
55 |
|
||||
3. SPA |
65 |
|
||||
Ždírnický p.: ř. km 10,78 |
C: Chlumec (Žandov) |
|
1. SPA |
30 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
60 |
|
||||
3. SPA |
90 |
|
||||
Ždírnický p.: ř. km 6,09 |
C: Chabařovice |
|
1. SPA |
|
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
|
|
||||
3. SPA |
|
|
||||
Ždírnický p.: ř. km 1,64 |
C: C2 Náměstí Prokopa Velikého |
|
1. SPA |
0,95 |
5,9 |
Ústí nad Labem |
2. SPA |
0,54 |
10,7 |
||||
3. SPA |
0,23 |
15,6 |
||||
Ždírnický p.: ř. km 0,5 |
C: C3 Majakovského -Tyršova ulice |
|
1. SPA |
2 |
5,9 |
Ústí nad Labem |
2. SPA |
1,65 |
10,7 |
||||
3. SPA |
1,37 |
15,6 |
||||
Ždírnický potok: ř. km 2,1 |
C: Ústí n. Labem (Předlice) |
|
1. SPA |
140 |
|
Ústí nad Labem |
2. SPA |
160 |
|
||||
3. SPA |
190 |
|
úsek: |
Koštov, Trmice ///Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
130 |
|
2. SPA: |
160 |
|
3. SPA: |
190 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Řehlovice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-765 856 -979 998 |
|
GPS: |
50.6196N 13.9772E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Koštov - Trmice |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
170 |
16,6 |
2. SPA: |
190 |
22,6 |
3. SPA: |
230 |
37 |
popis: |
u lávky pro pěší, levý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Ústí nad Labem |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Trmice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-763 382 -977 291 |
|
GPS: |
50.6469N 14.0064E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
|
|
2. SPA: |
|
|
3. SPA: |
|
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-760 995 -976 539 |
|
GPS: |
50.6566N 14.0383E (mapy.com) |
|
úsek: |
Habrovice (Ústí nad Labem), přítok do nádrže Habrovický rybník/ //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
65 |
|
2. SPA: |
70 |
|
3. SPA: |
80 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-763 201 -970 969 |
|
GPS: |
50.7034N 13.9963E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Ústí nad Labem Bukov, centrum města/ //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
60 |
|
2. SPA: |
70 |
|
3. SPA: |
90 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-762 851 -972 074 |
|
GPS: |
50.694N 14.0034E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Chuderov, Severní terasa (Ústí nad Labem)/ //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
40 |
|
2. SPA: |
50 |
|
3. SPA: |
65 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Chuderov |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-759 945 -973 072 |
|
GPS: |
50.6888N 14.0461E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
evidenční list (on-line) |
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
110 |
|
2. SPA: |
150 |
|
3. SPA: |
180 |
|
provozovatel: |
Město Jílové |
|
stav: |
||
obec: |
Libouchec |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-759 192 -965 353 |
|
GPS: |
50.7585N 14.0412E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
celý tok |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
100 |
|
2. SPA: |
140 |
|
3. SPA: |
170 |
|
popis: |
celý tok |
|
poznámka: |
Profil byl vyřazen z operativních hlásných profilů |
|
provozovatel: |
OÚ Libouchec |
|
obec: |
Libouchec |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-759 199 -965 347 |
|
GPS: |
50.7585N 14.0411E (mapy.com) |
|
úsek: |
Ústí nad Labem |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
450 |
|
2. SPA: |
530 |
|
3. SPA: |
600 |
|
popis: |
u paty silničního svahu komunikace č. I/62 ve výšce 5,80 m nad terénem |
|
poznámka: |
vodočetnou tyč v rozsahu měření vodní hladiny 5,50 m až 12,50 m, uchycenou na boční straně nosné konstrukce - piloty |
|
provozovatel: |
Magistrát Ústí nad Labem |
|
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-754 878 -975 085 |
|
GPS: |
50.6773N 14.1211E (mapy.com) |
|
úsek: |
intravilán obce Strážky, městkých částí Ústí nad Labem Božtěšice, Bukov a Klíše///Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
110 |
|
2. SPA: |
130 |
|
3. SPA: |
150 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Velké Chvojno |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-760 844 -968 661 |
|
GPS: |
50.7269N 14.0247E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Ústí nad Labem (Kojetice, Olšinky)/ //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
50 |
|
2. SPA: |
60 |
|
3. SPA: |
70 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-757 454 -978 677 |
|
GPS: |
50.6421N 14.0922E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Labe od ústí Vltavy po ústí Ohře |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
400 |
815 |
2. SPA: |
500 |
1 190 |
3. SPA: |
550 |
1 410 |
popis: |
pod starým silničním mostem, pravý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Praha |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Mělník |
|
ORP: |
Mělník |
|
S-JTSK: |
-735 349 -1 014 303 |
|
GPS: |
50.3523N 14.4701E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
od ústí Ohře po státní hranici |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
450 |
810 |
2. SPA: |
530 |
1 040 |
3. SPA: |
600 |
1 260 |
popis: |
čerpací stanice Vaňov, ca 220 m nad mostem, levý břeh |
|
provozovatel: |
ČHMÚ Praha |
|
stav: |
||
|
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-760 748 -976 882 |
|
GPS: |
50.6539N 14.0425E (mapy.com) |
|
|
|
|
úsek: |
Zubrnice, Leština, Malé Březno / //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
60 |
|
2. SPA: |
70 |
|
3. SPA: |
80 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Zubrnice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-748 744 -979 111 |
|
GPS: |
50.6492N 14.215E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
55 |
|
2. SPA: |
70 |
|
3. SPA: |
80 |
|
popis: |
Pomocný hlásný profil na vodním díle Povrly nad koupalištěm |
|
provozovatel: |
Povodí Ohře, státní podnik |
|
obec: |
Povrly |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-752 356 -974 790 |
|
GPS: |
50.6831N 14.1558E (mapy.com) |
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
60 |
|
2. SPA: |
90 |
|
3. SPA: |
120 |
|
popis: |
Pomocný hlásný profil u silničního mostu |
|
provozovatel: |
Lesy ČR, Teplice |
|
obec: |
Povrly |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-754 193 -973 295 |
|
GPS: |
50.6941N 14.1271E (mapy.com) |
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
|
|
2. SPA: |
20 |
|
3. SPA: |
10 |
|
popis: |
1.SPA: větší přítok, Pomocný hlásný profil měřený z horní hrany hráze požární nádrže |
|
provozovatel: |
Obec Malečov |
|
obec: |
Malečov |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-755 853 -980 146 |
|
GPS: |
50.631N 14.1175E (mapy.com) |
|
úsek: |
intravilán Olešnice (Ústí nad Labem) až po soutok s Labem / //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
90 |
|
2. SPA: |
105 |
|
3. SPA: |
125 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-755 301 -976 858 |
|
GPS: |
50.661N 14.1187E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
evidenční list (on-line) |
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
50 |
|
2. SPA: |
70 |
|
3. SPA: |
90 |
|
popis: |
na mostním objektu u objektu č. e. 92 |
|
provozovatel: |
Obec Petrovice |
|
stav: |
||
obec: |
Petrovice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-763 544 -962 894 |
|
GPS: |
50.7748N 13.9752E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
30 |
|
2. SPA: |
60 |
|
3. SPA: |
90 |
|
popis: |
Pomocný hlásný profil u mostu u objektu č.p. 25 |
|
provozovatel: |
Obec Habrovany |
|
obec: |
Habrovany |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-765 848 -982 381 |
|
GPS: |
50.5984N 13.9821E (mapy.com) |
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
evidenční list (on-line) |
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
310 |
|
2. SPA: |
320 |
|
3. SPA: |
350 |
|
popis: |
Pomocný hlásný profil na požeráku rybníku Kačák |
|
provozovatel: |
Obec Tisá |
|
obec: |
Tisá |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-759 911 -962 578 |
|
GPS: |
50.7822N 14.0256E (mapy.com) |
|
úsek: |
intravilán obce Sebuzín / //Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
55 |
|
2. SPA: |
70 |
|
3. SPA: |
85 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-759 409 -984 473 |
|
GPS: |
50.588N 14.0764E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
|
|
2. SPA: |
20 |
|
3. SPA: |
10 |
|
poznámka: |
SPA-1: větší přítok, Pomocný hlásný profil měřený z horní hrany hráze požární nádrže |
|
provozovatel: |
Obec Malečov |
|
obec: |
Malečov |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-753 364 -983 304 |
|
GPS: |
50.606N 14.1586E (mapy.com) |
|
úsek: |
intravilán obce Zubrnice ///Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
45 |
|
2. SPA: |
55 |
|
3. SPA: |
65 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Zubrnice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-748 047 -978 790 |
|
GPS: |
50.6529N 14.2241E (mapy.com) |
|
|
|
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
30 |
|
2. SPA: |
60 |
|
3. SPA: |
90 |
|
popis: |
Pomocný hlásný profil na vodočtu u mostku u objektu č.p. 93 |
|
provozovatel: |
Obec Chlumec |
|
obec: |
Chlumec |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-766 636 -969 349 |
|
GPS: |
50.7134N 13.9449E (mapy.com) |
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
|
|
2. SPA: |
|
|
3. SPA: |
|
|
popis: |
Pomocný hlásný profil na vodočtu před mostkem ve Smetanově ulici |
|
provozovatel: |
Město Chabařovice |
|
obec: |
Chabařovice |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-767 582 -973 138 |
|
GPS: |
50.6785N 13.9393E (mapy.com) |
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
0,95 |
5,9 |
2. SPA: |
0,54 |
10,7 |
3. SPA: |
0,23 |
15,6 |
popis: |
Přibližně uprostřed Nám.Prokopa Velikého, na betonové lávce pro pěší, na pravém břehu potoka. Povrch rohu lávka 149,44 m.n.m. |
|
poznámka: |
SPA jsou uváděny z hloubky pod povrchem lávky.Horní betonová plocha lávky od kterých se odměřuje hloubka hladin SPA je označena kruhovou skvrnou cihlové barvy, |
|
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-764 508 -975 788 |
|
GPS: |
50.6588N 13.9876E (mapy.com) |
|
|
|
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
|
|
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
2 |
5,9 |
2. SPA: |
1,65 |
10,7 |
3. SPA: |
1,37 |
15,6 |
popis: |
U silničního mostu ulic Majakovského-Tyršova. Pravobřežní betonový pilíř trubního vedení těsně před mostem, pvrch betonu 144,67 m.n.m. |
|
poznámka: |
SPA jsou uváděny z hloubky pod povrchem betonu. Horní betonová plocha pilíře , od kterých se odměřuje hloubka hladin SPA, jsou označená kruhovou skvrnou cihlové barvy |
|
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-763 678 -976 445 |
|
GPS: |
50.654N 14.0006E (mapy.com) |
|
úsek: |
Ústí nad Labem (Předlice) až po soutok s Bílinou ///Revize SPA - 11/2014 |
|
ID profilu: |
||
dokumentace: |
||
|
[cm] |
[m3/s] |
1. SPA: |
140 |
|
2. SPA: |
160 |
|
3. SPA: |
190 |
|
provozovatel: |
KÚ Ústeckého kraje |
|
stav: |
||
obec: |
Ústí nad Labem |
|
ORP: |
Ústí nad Labem |
|
S-JTSK: |
-764 870 -975 508 |
|
GPS: |
50.6609N 13.982E (mapy.com) |
|
|
|
|
Záznamy jsou tříděny podle názvu toku, dále sestupně podle staničení (říční kilometry) a pokud není staničení uvedeno, tak podle názvu profilu. Kompletní údaje jsou k dispozici ve výpisu z databáze.
Evidenční listy hlásných profilů jsou k dispozici v samostatném adresáři lokální instalace plánu a v tiskové sestavě tvoří samostatnou přílohu. Aktualizaci evidenčních listů si uživatel zajišťuje samostatně.
Tabulka obsahuje 29 záznamů, byla aktualizována z databáze dne 27.10.2025
Poznámka: nová kilometráž na Labi hlásný profil 236 – Ústí nad Labem: 765,30
stránka p__hp.htm aktualizována: 18.12.2025, publikována: 25.12.2025